המנגל: מה אמר ישראל קטורזה לרחמים מלול? ואיך החיים של אביבית בר זוהר אחרי "האח הגדול"!

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*יום ראשון ,ראש העיר רחמים מלול והפמליה מתחילים את הסיור המרגש בבתי הספר בעיר, כמידי שנה  ביום הראשון ללימודים. אז פונה אל הראיס איש נציגות הכיבוי וההצלה, חיים דדוש ואומר לו "יש לך  ד"ש, מאביבית". אחרי שמלול מתעשת ומבין שמדובר בפליטת הריאליטי של "האח הגדול"  אביבית בר זוהר ,שסיימה בגמר במקום השלישי והמכובד. דדוש, מציין בפניו כי תושבת העיר לא הפסיקה לשבח את פועלו למען העיר,מאז יצאה מהבית הכי מפורסם במדינה. רוצים עוד אביבית בר זוהר?,תקבלו בהמשך המדור.

*וממש באותו היום מתארחת הרחובותית רחל אורגד אצל "אורלי וגיא" בערוץ 14 . אורגד, מטפלת מובילה ב-"ויצו לב המושבה" בנס ציונה הספיקה להתארח בנוסף גם באולפני ערוץ 20 והן תמונתה התנוססה בשער הראשי של "ידיעות אחרונות" בשבוע שעבר,זאת  לאור השביתה בארגונים המפעילים את מעונות היום. הספק לא מבוטל על המסכים.

רחל אורגד .מבלה זמן מסך באולפני השידור

*תחילת השבוע. הבועט  תום מדהלה ובחירת לבו חן דיגמי נשבעים אמונים במתחם האירועים "שמים כחולים" ברחובות. ברור לכם שכל החברים מקבוצת מכבי שעריים פיזזו על הרחבה.

תום מדהלה ולירון וזה . המון מזל טוב לחתן

*שני האחרון,קיסריה. יהודה אורן מנכ"ל עופר קניון רחובות ורעייתו אתי, עם שלל אנשי העסקים,בכירי המשק וצמרת ענף האופנה והקמעונאות, בתצוגת האופנה המסורתית של חברת גולברי, שחוגגת בימים אלו 40 שנה להקמתה ו-10 שנים לתצוגת האופנה השנתית המתקיימת בקיסריה מידי שנה. בפינאלה של הערב אורן ושאר המוזמנים נהנו מהופעה הכי מבוקשת במדינה של הזמר המצליח עומר אדם ששרף את במת האצטדיון והרקיד את הקהל עד חצות.

מימין-דוד-גולברי-עם-יהודה-אורן-מנכל-עופר-רחובות-ורעייתו-אתי-צילום-אלעד-גוטמן.

*לא נגענו . זה הפוסט שהעלה המשנה לראש העיר ,יניב מרקוביץ ברשת החברתית  "מתרגש ומודה לכם!
אחרי חמש שנים שבהן אני מכהן בהתנדבות כיו"ר רשת חוויות רחובות ורגע לפני סיום הקדנציה הנוכחית,
זכיתי לחגוג את הרמת הכוסית לשנה החדשה עם ראש העיר, רחמים מלול, חברתי לדירקטוריון, למועצה ולרשימה, ד"ר רוני באום, חברי הנהלת הדירקטוריון והנהלת הרשת והחשובים ביותר – עובדי הרשת הנפלאים.
אני רוצה לברך על עוד שנה שבה הובלנו יחד עשייה משמעותית בחינוך הבלתי פורמלי ותרבות הפנאי בעיר ולאחל לכולנו שחמש השנים הבאות יהיו שנים של התחדשות ועשייה מאחדת ומשותפת למען תושבי העיר".

יניב מרקוביץ עם רחמים מלול ורוני באום בהרמת כוסית של רשת חוויות

*יום רביעי, היכל התרבות העירוני "בית העם" .  הסטנדאפיסט ישראל קטורזה עוצר את ההופעה, פונה לקהל ושואל אם ראש העיר עדיין באולם ותוך כדי מחפש אותו בשורה הראשונה, הקהל מצביע על רחמים  מלול שיושב בשורה השישית. קטורזה פונה לקהל ואומר " אני רגיל שבחמש הראשונות ראשי הערים יוצאים בגלל הלו"ז, ואם הם נשארים קצת אז אני רגיל לראות אותם בשורה הראשונה". קטורזה מביט מהבמה על מלול שבשורה שש ואומר "אני חייב לומר שאני לא מכיר אותך בכלל, אבל אם נשארת והתיישבת בשורה השישית ולא הראשונה זה אומר הרבה מאוד!". הקהל איך לא מחא כפיים בהתרגשות אדירה.

רחמים מלול,שורה שש

*בלום בהקשב! . רביעי אחה"צ, חני ,זוהר ובתם הגדולה עומר, עוזבים הכל ונוסעים לטקס סיום סמבצ"יות בצה"ל לרגל סיום הקורס של ביתם הקטנה ,טל. את אירוע המרגש צילם זהר ואיחל לביתו " טל הקטנה שלנו בטקס סיום קורס סמבצ"יות המשיכי והצליחי כפי שעשית כאן! גאים בך ואוהבים אותך מאוד"  נעדכן כי החיילת הצעירה שובצה בפיקוד מרכז ואף הספיקה ליטול חלק בהרמת כוסית לחג שערך האב למחרת במטה הסניף ברחוב בנימין.

זוהר וטל בלום בלשכת הגיוס. גאים ואוהבים משפ' בלום

*עפיה מפרגן לעשור. חמישי, נמל תל אביב, השקת הדיסק ה- 17 של מושיק עפיה הרחובותי ,לפתע מזמין עפיה אל הבמה את הפייטן בן עשור אף הוא מעיר המדע והתרבות, שעולה מיד ושר איך לא "אדון הסליחות" ומרגש את כולם.
עוד הגיעו לכבד חבריו של עפיה לסדרת "היחידה" המשודרת ברשת "הוט" והכל בהשראתם של משפחת נגר לבית "נופר הפקות".

מושיק עפיה ובן עשור מפרגנים אהבה

*ובאותו הזמן בצד השני של העיר תל אביב חגגו יוצאי "האח הגדול" את סיום העונה במסיבה גדולה במועדון התיאטרון אביבית בר זוהר דפקה הופעה כמו שרק היא יודעת לצד החבר הטוב אלי זרקה. אגב יום קודם היא זכתה להרים כוסית לראש השנה יחד עם חבריה מ"האח הגדול"  אצל זכיינית רשת 13עם עוד מגישים, סלבס וטאלנטים אמיתיים מהשורה הראשונה.

אביבית בר זוהר חוגגת את סיום העונה של האח הגדול צילום מתוך האינסטגרם

*תשלחו מזל"ט לקמפינר של סיעת "העבודה והליכוד עם לב" אריה "נוני" סנדלר שחוגג ממש היום יום הולדת 68 .

אריה "נוני" סנדלר. מזל טוב לרגל יום ההולדת

הרמת כוסית מיוחדת!
יו"ר וועד עובדי חוויות גולן ביטון בהפקת אירוע לעובדי חוויות השבוע במעמד ראש העיר רחמים מלול ועשרות עובדי חוויות מאחל שנה מתוקה כדבש לכלל עובדי חוויות רחובות ותושבי העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *