המנגל: מה גרם לישיבת מועצה סוערת ברחובות?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*דווקא אחרי מספר שבועות שהקשר בין נטלי דדון לאבי בנה ריף, עמית פרליס, הרחובותי עלו מדרגה והיא אף עברה להתגורר בהרצליה פיתוח קרוב לאבי בנה. נראה שהיחסים בין הוריו של ריף פחות טובים. לפחות לדברי מקורבים לזוג, מדובר הפעם על שבר לא פשוט.

עמית פרליס במשבר עם נטלי דדון . צילום מתוך דף הפייסבוק

*ועוד אחת שמשנה את הכתובת היא הרחובותית אביבית בר זוהר שהחליטה להיפרד ממגדלי היוקרה יו . הכוכבת החליטה לעבור דירה ולעזוב את הבנין שכה אהבה בשנים האחרונות,אז אחרי שנה ושלושה חודשים. בעיקר בשל תלונות חוזרות מצד השכנים שהזמינו את המשטרה. לאחרונה אף נפתחה קבוצת ווטצאפ בבניין היוקרתי שכל עניינה היה נושא המסיבות והרעש מדירת הבלוגרית בנושאי טיפוח וזוגיות. כוחות השיטור הוזמנו למקום כמה פעמים והיא הבינה שאינה רצויה שם כבר. נעדכן כי יקירת המדור מחפשת פנטהאוז מפנק שיענה על כל צרכיה באזור תל אביב..

אביבית בר זוהר ודולר. מי שמע על פנטהאוז בתל אביב?(אינסטגרם)

*יום הבוחר שהיה באמצע השבוע הוציא לא מעט בעלי זכות בחירה כדי שיוכלו  לממש את זכותם הדמוקרטית. ובין הקלפיות שהיו פזורים ברחבי העיר פגשנו את הזמר הלאומי אייל גולן ואת נציגנו לפסטיגל , אוראל צברי.

*אפרופו בחירות,בשיא המתח. ראש העיר רחמים מלול קיבל שיחת טלפון מראש הממשלה בנימין נתניהו שביקש ממנו לעשות הכל ולהביא קולות. מלול , שנבחר כזכור מטעם הליכוד עשה כדבריו והתייצב במטה הליכוד בשכונת שעריים.

רחמים מלול קיבל טלפון מרה"מ

*דודו אהרון מנצל את הזמן הפנוי בין הופעה להופעה כדי להציג אבהות מושלמת בזמן שהוא לוקח לסיבוב בעגלה את בתו התינוקת ,רנה .

דודו אהרון אבא גאה (אינסטגרם)

* ואם כבר בענייני אבות עסקינן. אז תשלחו המון מזל"ט לזמר הרחובותי גולן אברהם ולרעייתו דניאל שהתחדשו ביום רביעי אף הם בבת בכורה.

גולן, מזל טוב

"תודה לקדוש ברוך . אני אבא תודה לאישתי הגיבורה שלי, מעריץ אותה".

דודו אהרון עם גולן ודניאל אברהם. צילום: ארן חן

*רביעי האחרון, ישיבת מועצת עיר בבית התרבות. ובזמן שרוב הציבור עסק בניתוח תוצאות הבחירות והפילוח לגושים. אירעה תקרית לא נעימה ב"לשון המעטה" בין מנהל אגף הפיקוח,השילוט והשיטור ליאור שוקרי לבין חבר המועצה פנחס הומינר. הרקע- שוקרי מתלוצץ בבדיחות הדעת עם הומינר שלא ידע איך להגיב ונכנס לאמוק בגלל ההתלוצצות. ראש העיר רחמים מלול כינה את האירוע "גנון" ואת מחזיק תיק הכספים הרגיעו חבריו למועצה שאף הגישו לו כוס מים וברוח חודש הרחמים והסליחות, בסוף הישיבה ניגש שוקרי להומינר והתנצל בפניו.

הרב פנחס הומינר ברוח הימים קיבל את ההתנצלות

*חמישי, אולם רגעים בצומת ביל"ו. דנה לוי שרעבי המשמשת כמזכירת סגן גזברית עיריית רחובות חגגה בחמישי האחרון, בר מצווה לבנה,נועם  בטקס מרגש במיוחד. את הכניסה ליווה הפייטן בן עשור שריגש את כולם. שלשלו מעטפה: סגני ראש העיר וחברי המועצה- יניב מרקוביץ, בנצי שרעבי, זהר בלום, עודד עמרם, רועי שרעבי וכמובן יו"ר ועד העובדים רמי מדהלה , יו"ר דירקטוריון חוויות אמיתי כהן, יו"ר ועד עובדי חוויות, גולן ביטון, ועוד עשרות מעובדי העירייה.

הפייטן בן עשור יחד עם נועם שרעבי

*וממש באותו היום ניקול ראידמן חוגגת לעצמה יום הולדת כמו שהיא יודעת, עם כל העשירים והסלב וגם הטאלנט מושיק עפיה מלווה במנהלו האישי רענן ופרידה נגר מ'נופר הפקות' עפיה התייצב במקום עם זוגתו דנה ששון אי לכך הופנו זרקורי הצלמים לעברם וצילמו אותם דקות ארוכות וכך לראשונה נחשפה זוגיותם לתקשורת ולאתרי התקשורת הארציים.

מושיק עפיה ובת זוגו דנה ששון יחד עם רענן ופרידה נגר. צילום אור גפן

*בהפועל מרמורק החליטו להכניס לקבוצת הוואטסאפ של התקשורת את שדר ערוץ הספורט ,רז זהבי. רק ביקשו ממנו למנוע משריפות מיותרת וכי הקבוצה מיועדת רק לעדכונים של המועדון.

רז זהבי, רק עידוכנים. צילום יוסי סוריק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *