המנגל: מה עשו יחד אילנית לוי ודניאל גרינברג?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*אור אלון בן זוגה של חברת הכנסת, ציפי חוטובלי הוציא ספר שלישי המיועד לרווקים ורווקות בשם "ללכת על כל החופה". אומנם הספר פונה אל בני ובנות המגזר הדתי, אך למעשה, כל המחפשים זוגיות, ימצאו בו עניין. אי לכך במקום לקום ביום שישי בצהריים הוא התייצב בשעות הבוקר המוקדמות בתוכנית של יואב לימור וגלית גוטמן.

*בזמן שאייל גולן שוהה בברזיל לצורך צילומי העונה החדשה של 'גולסטאר' ובין היתר מתמודד מול התוכנית של אורלי וילנאי וגיא מרוז "פרשת אייל גולן". בת הזוג דניאל גרינברג פגשה באמצע השבוע את אם שתי ילדיו ,אילנית לוי וכן את מרינה קבישר. נספר כי המפגש התרחש במסגרת מסיבת יום ההולדת של סוכנת השחקנים הדס מוזס. רק חבל שפנצ'ר ברכב במהלך הנסיעה הביתה בתום האירוע,העיב על השמחה.

דניאל גרינברג,אילנית לוי ומרינה קבישר. להקת פנצ'ר. צילום מתוך דף האינסטגרם

*סגן ראש העיר יניב מרקוביץ וחברתו לסיעה רוני באום החליטו להמשיך באוירת הטיול לאחר שהשתתפו בהיידלברג עם רחמים מלול ושאר החברים. בחמישי בבוקר הם ארזו מזוודות ונעלמו לכולם לפני שהמשלחת חזרה, אם תהיתם לאן? כמובן שנשארו בגרמניה אבל הפעם לבקר בעיר המבורג ליומיים נוספים וביום ראשון יחזרו היישר לישיבת המועצה.

רוני באום ויניב מרקוביץ המשיכו את המסע לגרמניה בעוד כמה ימים

*ואפרופו המשלחת להיידלברג, נספר לכם שהמשלחת נהנתה אבל לצד סבל של גל החום הכבד שפקד את גרמניה ב- 42 מעלות חום. למה סבלו? כי בגרמניה נדיר למצוא מלון עם מזגנים וכל חברי המשלחת סבלו בשינה ללא מיזוג

*באוירת החופש- את הטיול מהמשלחת המשיך גם חבר המועצה ויו"ר דירקטוריון רשת חוויות אמיתי כהן שנפגש עם חברים לסופ"ש והתארח את השבת בבית החזן ומקורבו צודיק גרינלווד בפרנקפורט.

אמית כהן  גם הוא המשיך את הסופ"ש

*תקרית המביכה בנתב"ג: ששבו חברי המשלחת המתין להם עמי פינשטיין בשדה התעופה יחד עם עשרות אזרחים שנופפו בשלטים. היחיד שזוהה על ידם היה פנחס הומינר שנתקל בהם והתקרית המביכה בין הומינר לפינשטיין הסתיימה בחילוצו של הומינר על ידי חבריו לחסידות שהגיעו לאסוף אותו.

פנחס הומינר ואבנר אקוע. צילום יח"צ

*בזמן שחברי המשלחת שבו בחצות שבין חמישי לשישי ראש העיר רחמים מלול חזר בחמישי בבוקר לישראל וכבר בשעות הערב ערך קניות בסניף יוחננוף אשר בצומת ביל"ו,את המשך ההשלמות הוא עשה עשה למחרת בקניון רחובות כאשר קנה שתי חלות לשבת.

רחמים מלול מצטיד בחלות לשבת בקניון רחובות

*הפייטן בן עשור הופיע בשישי באולמי אלגריה וזכה לשמח את משפחת משולם שחגגו הולדת לבן הנולד "אליה אהרון". באירוע המרגש השתתפו מאות חברים ובני משפחה שנהנו מקולם הנעים של הזמרים רובי לוי ויגל. מהעירייה השתתף סגן הגזברית ירון יחיא שהנו קרוב משפחה

הפייטן בן עשור,רק בשמחות
  • תשלחו מזל טוב לנופית בר זוהר (אחותה הגדולה של אביבית) שחגגה יום הולדת בשישי במועדון ה'קאסה מורה'. כמובן שה"סלבס" אביבית הגיעה וסרבה להצטלם עם הבליינים, אבל לסטורי? ברור שהעלתה הרבה תמונות וסרטונים בהם הודתה למישל ובנו תומר כהן הבעלים, על מגוון הפינוקים.אגב,אם ראיתם את אביבית בלי נעלי עקב,זה בגלל הניתוח שהיא עברה לאחרונה
אביבית בר זוהר,מופתעת מהפינוקים של מישל ותומר כהן בקאסה מורה. צילום מתוך דף האינסטגרם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *