המנגל: מי הזמר הרחובותי שעוזב את העיר?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*לידיעת הקורא רגב הוד בזמן שהותך בפיליפינים במסגרת צילומי העונה החדשה של הישרדות vip רצינו לעדכן אותך רגע לפני חזרתך לארץ מחר(ראשון).כי רעייתך,הלן ניצלה את היעדרותך מהבית כחודשים ועשתה את המעבר הסופי מרחובות להרצליה וזה כלל את רישום הילדה לכיתה א' בבית הספר "הנדיב".והן את תשלום מיסי הארנונה בבנק ביום רביעי האחרון. ככה שבאופן מפתיע מלבד המזוודות כבר הכל מוכן בבית החדש בשרון.

רגב והלן הוד עוזבים את רחובות לטובת הרצליה (אינסטגרם)

.*אפרופו נדל"ן. רצינו לעדכן שאביבית בר זוהר עוזבת את מתחם מגדלי צמרת ומחפשת דירה,ובאמצע השבוע  היא כבר התעוררה
בכתובות החדשה (מול הים בתל־אביב,אם התעקשתם לשאול) גולת הכותרת , בריכה חצי אולימפיתשממוקמת במרכז הסלון, כזה
ברגיל כמו בכל בית נורמלי בעיר התרבות והמדע .ואם לבר זוהר ייגמר החלב, היא יכולה לדפוק בדלת ולבקש מהשכנה/דוגמנית, ניבר מדר, בתנאי שהיא תהיה בארץ ולא בצילומים בחו"ל. .

אביבית בר זוהר. בריכה חצי אולימפית בסלון(פייסבוק)

*הכל נשאר במשפחה. אז אחרי הכחשות על הרומן בין ניקול ראידמן לאקי אבני וסיום הצילומים המשותפים יחד. המעושרת טסה לפריז ובילתה שם עם הרחובותית והמורה הרוחנית ,חנה אבני שהיא אמו של אקי.

חנה אבני בילתה עם ניקול ראידמן בפריז(פייסבוק)

*אז אחרי שהיינו הראשונים לספר לכם על הצעת הנישואים של מושיק עפיה לבת זוגתו דנה ששון שהחליטה להרים עבורו מסיבת הפתעה לכבוד יום הולדתו ,אך לבסוף הופתעה בעצמה כאשר במהלך הערב שלף מושיק טבעת ירד על ברכו והציע לה נישואים מול בני משפחה ועשרות חברים. אז זה המקום לספר כי מי שסייע לטאלנט מבעוד מועד הוא אמרגנו הרחובותי רענן נגר ואשתו,פרידה מ-"נופר הפקות" שהיו על ההפקה והארגון  והזמינו רבים מהתעשייה לחגיגה שנערכה בצומת ביל"ו כמו הזמרים: איתי לוי,רון שובל, מושיקו מור, בן עשור, שלומי יפרח, בן עשור,גולן אברהם. וכמובן השדרנים ירון אילן ואליקו. אנשי העסקים מוטי לביא ושפי ששון. את עירנו ייצגו בכבוד ברוך עייש, מנהל בריכת וייסגל. גולן ביטון מנהל חוויות קריית משה.ספר הסלבס,הראל יעיש, דודו סקטר, איציק בכר,

מושיק עפיה ודנה ששון במהלך הצעת הנישואים

*כמעט שבת שלום מיד בתום משחק הניצחון של הפועל מרמורק על מכבי הרצליה יצאה הנהלת הקבוצה ונציגות אוהדים מהיציע לבקר את שחקן מכבי הרצליה,שימי חיון שנפצע במהלך המשחק בצורה קשה ופונה לבית החולים קפלן ברחובות.מהאדומים נמסר
"מאחלים לשימי החלמה מהירה ושישוב במהרה למגרשים".

שימי חיון עם נציגי מרמורק בקפלן(צילום יוסי סוריק)

*הזמר אייל גולן נראה בחברתו של גילי ארגוב,ויש לו סיבה טובה: לבן של "המלך" זוהר ארגוב ולאשתו ורד נולגה בסוף השבוע ילדה שלישית. ברור לכם שגולן איחל להם הרבה מזל"ט ,שמחה אושר וכל הטוב שבעולם. גם אנחנו מצטרפים לברכות.את הניצחון של קבוצתו מרמורק מהאייטם הקודם הוא חגג בשבת בצהריים עם חבריו הטובים כפיר אגסי ושאול קרדאנה והספונסר הראשי של האדומים מוטי אברג'יל.

אייל גולן וגילי ארגוב(אינסטגרם)

*בנם של אייל גולן ואילנית לוי, ליאם גולן מטפח זוגיות חדשה ולאחרונה הוא נראה צמוד לעלמת חן העונה לשם-היאנס ברנס.ואם השם נשמע לכם מוכר?,נעדכן שמדובר באחותה של כוכבת הנוער אנג'ל ברנס. השניים אף הספיקו לבלות יחדיו בערב ההשקה של סדרת הנוער החדשה "אחשלירוח" מבית היוצר לי בירן וכוכב הרשת קווין רובין המשתף פעולה עם אוראל צברי הרחובותי.

ליאם גולן(אינסטגרם)

*סיון רהב-מאיר,אשת תקשורת ומרצה. עשתה את השבת "שבת שובה" ברחובות והתארחה אצל חבר המועצה אמיתי כהן. נספר כי בערב שבת היא התארחה בבית הכנסת 'אהבת ישראל' שם כיבד בנוכחותו ממלא מקום ראש העיר זהר בלום ורעייתו חני, כמו גם חבר המועצה עו"ד אבי מוזס והיום(שבת) היא החלה בקידוש ושיחה בבי"כ 'רבין' ואחה"צ בשיעור לנשים ב'היכל משה' וממש לפני יציאת השבת ערכה שיחה במסגרת סעודה שלישית בבי"כ 'שמחת משה'.

סיון רהב-מאיר,שבת ברחובות. (צילום האתר הרשמי)

*אפרופו חבר המועצה אבי מוזס. בחמישי הוא  הוציא אוטובוס של גמלאים מבתי כנסת בעיר, בר אילן, בית זלצר ועוד, לסיור סליחות שלישי תוך שבוע הפעם בעיר העתיקה כמיטב המסורת. האוטובוס הראשון שהוציא מוזס לפני שבוע היה ל"עמוקה" שליד צפת.

עו"ד אבי מוזס

*גם חברת המועצה רוני באום ניצלה את השבת החורפית כדי לתעד תופעות טבע,כמו קשת בענן. מנגד, היורה תפס את מנהל בימת הנוער רחובות אילן גרזי ביפו. וממש לפני יום כיפור עובדות עיריית רחובות לורי נחמיאס ,איריס מדהלה, דורית בוטבול ,קורין גמליאל ואוה שמאי עלו לעיר הבירה כדי להתפלל בכותל המערבי.

עובדות עיריית רחובות.מימין: אוה שמאי,איריס מדהלה,קורין גמליאל ,לורי נחמיאס ודורית בוטבול

*מברוק לצביקה מדהלה שנכנס לתפקידו החדש כמנהל אגף מוניציפאלי בעירייה ביום רביעי האחרון. מי שירצה לפגוש אותו יצטרך לעבור במשרדו של מנכ"ל העירייה דורון מילברג ,כי שם הוא קיבל את משרדו החדש  ולא את משרדו של דודי אשכנזי קודמו בתפקיד שמשמש כיום את חבר המועצה אבנר אקוע.

מנכ"ל חוויות הזמני צביקה מדהלה
צביקה מדהלה,באיזה חדר תמצאו אותו?

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן