המנגל: מי הפייטן ששר דואט עם מלול?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

* נחשו מי נבחרה במקום השלישי בסקר שערכה חברה בינלאומית כדמות התל-אביבית מספר 1?משערך מותג השעונים הבינלאומי סווטש, לרגל השקת שעון תל-אביב לאירוויזיון, עולה כי רון חולדאי – ראש העיר הנצחי של תל-אביב, נחשב בעיני הציבור להכי תל-אביבי.במקום השני נבחרו יהודה לוי ואסי עזר בפער גדול של 3.8% אחריהם נרשמו:אביבית בר זוהר תוצרת עיר התרבות והמדע שהיא מקדימה את  בר רפאלי, נטע ברזילי, שלומית מלכה, יאיר לפיד ובמקום העשירי רותם סלע.

אביבית בר זוהר. הרחובותית הכי תלאביבית. צילום מתוך דף הפייסבוק

*הפייטן המקומי בן עשור הופיע בשישי האחרון על כר הדשא במשחק של מכבי שעריים מול מכבי הרצליה בגמר ליגה א’ דרום.יש כאלו שיזכרו אותו מההופעה שנתן בערב עצמאות על במת הציבור הדתי לאומי.בשעה ששר דואט עם הראיס רחמים מלול ועודד עמרם. לכם נגלה כי מי שיזם את הדואט הוא מ”מ מנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה.

על במת הזמר החסידי בן עשור, רחמים מלול,עודד עמרם ואיציק עובדיה

*וממש באותו הזמן  התארח חבר המועצה אמיתי כהן  במסיבת פרידה מהבוס- שר החקלאות אורי אריאל. למחרת היום הגיע יו”ר דירקטוריון חוויות להינות מהופעתו של חנן בן ארי כחלק  מקבלת הפנים המסורתית של ראש העיר . ברור לכם שכהן  עלה על הבמה יחד עם רחמים מלול ועודד  עמרם כדי להודות לאלפים מהציונות הדתית שהצביעו ברגליים.

רחמים מלול יחד עם עודד עמרם ואמיתי כהן במוצאי יום העצמאות

*נעדכן כי  באותו מופע של חנן בן ארי, המתינו לצילום עם הזמר המוצלח עשרות אנשים בהם ממלא מקום ראש העיר זהר בלום וחברו לסיעה אבי קינד. בן ארי הבין שממתינים לו לצילומים אבל הוא בחר להימלט ובתום הופעתו הוא רץ היישר אל רכבו B.M.W שהמתין בחניה הסמוכה ונעלם מהמקום, כמובן שכולם התאכזבו.ככה שהחיים לא תמיד תותים.

מ”מ ראש העיר זוהר בלום ורעיתו חני המתינו בסבלנות לסלפי עם חנן בן ארי,רק שהאחרון פשוט נעלם

*ביום העצמאות המכונה “יום החאפלות”, התארחו בבית משפחתו של  יו”ר מרחב הסתדרות העובדים עודד עמרם, במושב בקוע עשרות בני משפחה ומכרים, הגיעו לכבד: הטאלנט מושיק עפיה, הפייטן בן עשור והזמרים רובי לוי, לירון רמתי וגבי נס.

לירון רמתי. צילום מתוך דף האינסטגרם

* אפרופו  מושיק עפיה. מ”נופר הפקות”בניהולו של רענן נגר, נמסר כי הזמר הרחובותי הדרים לשתי הופעות מוצלחות בערב יום העצמאות שנערכו במצפה רמון ובעיר ירוחם.

מושיק עפיה לדרום באהבה

*במקביל נערכה חאפלה גם בחווה של יו”ר ועד העובדים של עיריית רחובות, רמי מדהלה. בחווה הממוקמת  מול הכניסה למזכרת בתיה. גם  שם התארחו לירון רמתי ורובי לוי והן עידו אברהם ונתי לב.

רמי מדהלה. חפלה מזרחית בחווה

*ראוי לציון הגעתם והשתתפותם המלאה של חברי סיעת ”יש יעתיד” בכל אירועי יום הזכרון ויום העצמאות. כמובן שכל אירוע תועד בתמונת סלפי

חברי סיעת יש עתיד. כל אירוע תועד בתמונה

*מי שעושה את סלילת דרכו, וקיבל חשיפה גדולה שתסייע לו בהמשך הקריירה. הוא תושב העיר והחקיין שגילם עשרות דמויות, והצחיק אלפי אנשים, אוראל צברי שגרף עשרות אלפי צפיות ביויטיוב.

אורל (עירית) צברי ורחמים מלול

*את השבחים להצלחת האירועים האחרונים קיבל ממלא מקום מנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה בתודות רבות מראש העיר רחמים מלול וממחזיק תיק התרבות עודד עמרם

מ”מ מנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה,זכה לשבחים מצד הראיס

*תשלחו מזל טוב לסגן ראש העיר יניב מרקוביץ שחגג 38 קיצים בדיוק בחג העצמאות. הפתיע בעוגה ובברכה רמי מדהלה  ומזכירתו שירה אלישע ג’מיל שהכינה עוגה.ז

יניב מרקוביץ גדל בשנה וזכה לעוגה וברכה

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן