המנגל: מי חברת המועצה ששימשה כהורה מלווה? מה הספר של הסלבס שתה לפני שרגב הוד הגיע אליו!

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*איש האופטיקה הרחובותי  יורם חזיזה נקלט השבוע בעדשה עם מלכת היופי במיל' ,טיטי איינאו. לאחר שזו התחדשה בזוג משקפים בדגם החדש של טום פורד.

טיטי איינאו יחד עם יורם חזיזה,שיכול בשקט לשמש כדוגמן. צילום מתוך דף הפייסבוק

*אביבית בר זוהר שעזבה את עיר התרבות והמדע לטובת ת"א  אירחה בביתה במגדלי יו את חברתה הטובה, יעל צור,זאת  לרגל יום הולדתה שחל בסוף שבוע שעבר. ברור לכם שגם חבר המועצה  והבעל גיא צור נכח. עוד ניצפו במקום   רגב הודיוסי סרור פליט "האח הגדול".

כמה רחובותיים בתמונה אחת שצולמה בת"א. צילום מתוך דף הפייסבוק

*חמישי האחרון, רגע לפני שארזו עובדי העירייה את המזוודות בברלין, חלקם נעצרו במרכז העיר והתפללו תפילת מנחה. כשבעים עובדי עיריית רחובות שיצאו נהנו משבוע הגבר בהובלת רמי מדהלה ונהנו מרובי לוי שבאחד הערבים הקפיץ את כולם.

רמי מדהלה ורובי לוי בברלין.

*אפרופו. רובי לוי. הזמר טס ארצה בטיסה מוקדמת ובחמישי כבר  הופיע ביום הולדת של אדם חשוב מאוד, בהופעתו בחולדה הפתיע את הזמר הרחובותי, מושיק עפיה, שקרא לו לבמה וכיבד בכמה מלהיטיו. הקהל, איך לא, שלף את הפלאפונים ועשה כמובן סטורי.רק נעדכן כי
בחימומים היה זה  הפייטן בן עשור והמנחה של האירוע היה, ירון אילן.יאסו

רובי חן ומושיק עפיה , מחווה מרגשת.

*בלום לא נח לרגע! . ממלא מקום ראש העיר זהר בלום שב משבוע חינוך בעיר הדרומית, אילת. וסיפר שהיה מעולה,והוא  נהנה מהרצאות של אנשי מקצוע ובשישי (אתמול)הוא כבר התייצב לברך את משתתפי חידון התנך העירוני.

זוהר בלום נהנה מכנס החינוך שנערך באילת וגם מקצת צבע

*מבולבלים?,גם אנחנו! . נציגת מרץ במועצת העיר לשעבר יעל בק, עבדה השבוע בפריימריז של מפגלת העבודה. נספר לכם שגם הנציגה הנוכחית של מרץ במועצת העיר, חברת המועצה אטל בציר אלשיך נמנית כבעלת זכות הצבעה במלפגת העבודה, אך בניגוד לחברתה בק היא לא היתה פעילה ואפילו לא טרחה לממש את זכות הצבעתה. טוב, אולי בבחירות הבאות.

יעל בק חזרה מנורבגיה כדי לסייע למפלגת העבודה

*הזמיר מרחובות, גולן אברהם, נסע השבוע להופיע בעיר הדרומית נתיבות באחד האולמות המכובדים. ששב בשעת לילה מאוחרת סיפר שהנסיעה ארכה שעה בדיוק ועוד שהאבסורד שמרחובות לתל אביב שהמרחק הרבה יותר קצר לעיתים הנסיעה אורכת שעתיים. אז מי אמר שאין יתרונות?. רשמנו את זה לפנינו.

גולן אברהם,חשבון פשוט

*המתחים הפוליטיים בשיאם!. רביעי, ועדת כספים, הראיס רחמים מלול עוקץ את אביב איטח ומכנה אותו "בור ועם הארץ". הכינוי מקבל חיזוק גם מבנו של רחמים, אופיר מלול שכותב בפייס "הלך הזרזיר לעורב" והוסיף חיזוק לכינוי. אופיר "זוכה" למתקפה ממחנה דיל/איטח ומתבקש לרשום בפייס של אביו. הסאגה מסתיימת בכיתוב של איטח "אם תמשיכו להתערב ולהקניט אותנו בשם הילדים של אתחיל להוביל שיח ושאלות באשר לקצה הקומה החמישית ודי לחכימא ברמיזא".

אביב איטח ורחמים מלול בימים טובים יותר

* אגב באותה ישיבה מדוברת מלול לא שכח לעקוץ גם את ראש לשכתו דודי אשכנזי שבסוף החודש מסיים את תפקידו בלשכה. אשכנזי התבקש להכין חומר מסויים להציג לחברי המועצה ומלול מלמל "אם עוד תספיק".

דודי אשכנזי
דודי אשכנזי. האם יספיק להכין את המטלה הבאה?

*ואם בשבוע שעבר ראיתם את הזמרת הצעירה אגם בוחבוט בביל"ו ולא הבנתם למה. רק נספר שבוחבוט הגיעה עם הסוכן אמנון זנדני למסעדת nina bianca וזאת אחרי שבביקור הראשון שלה במקום היא זכתה לשלל פינוקים וגם דג הסלמון היה טעים מאוד. ומי שאחראי על המנות היה השף איתי עטיה שדאג לפנק,לפנק…

אגם בוחבוט,זכתה לפינוקים בארוחה עם הסוכן אמנון זנדני

*תעשו הרבה כבוד לחברת המועצה קארין ברגינסקי שלקחה בחמישי האחרון חצי יום חופש ועזבה את אולמות המליאה כדי לשמש הורה מלווה  לכיתה של ביתה ,בדרך להצגה .

קארין,תסכמי את חצי יום הכיף?
"במהלך שנות כהונתי כיו"ר ביה"ס, אף פעם לא העזתי לבקש ללוות כי האמנתי שצריך לפנות להורים אחרים וכעת כשכבר אינני יו"ר, והאמצעית שלי ביקשה, נרתמתי".

קארין ברגינסקי כהורה מלווה ובתה בדרך להצגה. צילום מתוך דף הפייסבוק

*הידעתם שהספר של הסלב הראל יעיש שותה וודקה עם 2 קרח! הזמר הרחובותי רגב הוד התארח  בשישי האחרון בתוכנית "גלית ואילנית" בהנחייתן  גלית גוטמן ואילנית לוי גם היא רחובותית. לוי פרגנה במהלך השידור  לספר האישי של הוד ושלה כמובן,וזאת  לנוכח הלוק החדש והמזוקן של הוד ושאלה " מה קרה להראל יעיש הספר, מה הוא שתה לפני שהגעת אליו". הוד צחק וענה בלי להתבלבל " למה לא אהבת?". הראל הספר של הסלב צפה בשידור  והגיב ללוי דרך האינסטגרם " וודקה רדבול עם שתי קוביות קרח…".

גלית גוטמן ואילנית לוי,"מה שתה הראל יעיש? לפני שהגעת אליו"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *