המנגל: מי חבר המועצה שגילה כי יושבים במקומותיו השמורים?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*האישה הראשונה לעיר, זהבה מלול, הפתיעה ביום שני את נכדיה והראתה שגם היא יודעת לפנק במאכל החג- ספינג'.

זהבה מלול בהכנת ספינג'

*ברוח חג החנוכה: אייל גולן  ובני פרץ הדליקו נר ביחד ומי שעומד מאחורי האיחוד המרגש הוא החבר והשותף אבי ארביב,שדאג שהשניים ישאירו את כל המחלוקות בצד. ״אייל גולן ובני פרץ יישרו את ההדורים ביניהם, ומאחלים לכל עם ישראל חג חנוכה שמח״. כך נמסר מליאם הפקות רגע אחרי שגולן העלה פוסט בו הוא נראה לצד בני פרץ. אחד השותפים העסקיים הקרובים ביותר לגולן, בני פרץ, עבד איתו בצורה צמודה ב-7 השנים האחרונות. למרות התקופה היפה, השניים לא הסכימו במספר נושאים הנוגעים לעסק הנדל"ן המשותף שלהם, וההתרחקות הייתה בלתי נמנעת.עד שלבסוף ארביב התערב בעניין ושידך את אברהם רז במקומו של פרץ.

אייל גולן ובני פרץ יחד בהדלקת נרות חנוכה(אינסטגרם)

*ממלא מקום ראש העיר זהר בלום נסע בחמישי למצדה שבדרום לברך את בני המצוות שחגגו בחסות העירייה יחד עם רמי מדהלה. בלום שכבר הריח את החופשה, ארגן לו חדר זוגי ויחד עם רעייתו חני שהצטרפה הם המשיכו לסופ"ש בעיר הדרומית.

זהר וחני בלום עשו את הסופ"ש באילת

*ואפרופו אילת, גם יו"ר דירקטוריון רשת חוויות וחבר אמיתי כהן מצא זמן בין ישיבות גיבוש תקציב הרשת לשנת 2020 והתארח גם הוא באילת בכנס של צורבא מרבנן.

אמיתי כהן
אמיתי כהן,גם שעה את אילת בחג החנוכה

*תשלחו הרבה מזל"ט לחברת מועצת העיר רחובות ד"ר רוני באום שנבחרה אחרי הזכייה במכרז לנהל את מוזיאון ההיסטורי של..ראשון לציון. היא תחליף בתפקידה החל מינואר הקרוב את נאוה קסלר.

רוני,כמה מילים לתפקיד החדש?

"מודה על הבחירה והבעת האמון ומבטיחה לא לאכזב".

רוני באום תנהל את המוזיאון ההיסטורי של ראשון לציון

*חמישי האחרון,היכל התרבות העירוני. במקום מועלה המחזמר של בימת הנוער לחנוכה "הנסיכה של אנדרסן" ובין הקהל היה ניתן לצפות בחברות המועצה קארין ברגינסקי, אורית שרגאי, אוה גור ,איטל בציר אלשיך שהגיעו עם בני משפחתם .אבל מי שגנבה את ההצגה הייתה מנכ"לית החברה העירונית עד לא מכבר, יוספה חליבה. שעצם הגעתה גרמה לרבים לדרוש בשלומה והן להצטלם עמה למזכרת.

* אבל על השמחה העיבה תקרית מילולית חריפה בין אחת הצופות לבין חבר המועצה שמוליק בר דאננזאן.עו"ד שהגיע לאולם מלווה בבת זוגתו נדהם לגלות כי במקום המסומן לו בכרטיס יושבות שתי צופות צעירות שלא אהבו ב"לשון המעטה" את העובדה כי הוא עירב את הסדרנית ,על מנת שזו תקים אותן ממקומן וממש לפני שהן עוזבות את השורה אחת מהן פנה אליו ואמרה לו "שב בשקט,למה מי אתה?". ברדאנזאן העדיף לא לענות והמתין בסבלנות שהשתיים יעזבו את המקום בטרם התיישב בכיסא.

שמואל דאנזאן,מי ישב בכיסא שלי?(פייסבוק)

*ביום ראשון תצא משלחת כנסת ישראל לגאורגיה ותתארח עד יום רביעי בפרלמנו המקומי. בין חברי המשלחת- חבר מועצת העיר רחובות וסגן יו"ר הסתדרות העובדים רועי שרעבי ואחראית תחום הנכסים המוניציפאליים של ההסתדרות אותה אתם מכירים בשם  אירית ענקי.

אירית ענקי אהרני, תייצג אותנו גם בגאורגיה

*אהבה חדשה:  לאחרונה חבר המועצה רועי שרעבי עם צמודה חדשה. המדור עשה בירורים מקיפים וגילה כי לעלמת החן קוראים,ג'ני אך אין לכך אישור פורמאלי שהם אכן בזוגיות. ימים יגידו

רועי שרעבי וג'ני

*ליאת קריטי הרחובותית גדלה בסוף השבוע בשנה .ברור לכם שגם חברתה הטובה המנחה ומלכת היופי במיל' ,אילנית לוי יחד עם בעלה אלירז שדה קפצו להגיד לכלת השמחה "מזל טוב".

אילנית לוי ,אלירז שדה ומשפחת קריטי(פייסבוק)

*סמסו מברוק לפייטן הרחובותי בן עשור שסיים באמצע השבוע  את שירותו הצבאי והמשיך באטרף להופעות גם ביום שחרורו.

הפייטן בן עשור

תגובות

דילוג לתוכן