המנגל: מי חבר המועצה שזכה לכינוי חדש?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

* חבר המועצה אבי קינד, ארז מזוודות ויחד עם אישתו,בת אל יצאו לחופשה ברומא אחרי 6 שנים. לאחרים הוא סיפר שזה אחרי 14 שנים, הגזמה אמרנו?

אבי קינד, חופשה רומנטית ברומא

* ביום ראשון נפגשו יו”ר יש עתיד ברחובות מ”מ ראש העיר זהר בלום עם יו”ר מפלגתו ח”כ יאיר לפיד בת”א, בלום קיבל שבחים מלפיד על כך שמתקבלים בלשכתו מכתבים גם מהציבור הדתי שתומכים בבלום כנציג יש עתיד ואשר פועל למען צרכי כלל הציבור כולל של החרדים.

זהר בלום ויאיר לפיד השבוע

*במסגרת המדור לחיפוש קרובים: מישהו יודע  לאן נעלם אמיתי כהן? ולמה חבריו הקרובים מכנים אותו אותו כעת “פוזל”!.
בחמישי שעבר נערך טקס פתיחת בית ספר למנהיגות, כולם הגיעו מלבד יו”ר דירקטוריון רשת חוויות שבאותם רגעים היה עסוק. על פי מקורבים לכהן טוענים כי האחרון שמשמש כיו”ר סניף הבית היהודי ברחובות “פוזל” למחנהו של חברו לשעבר נפתלי בנט. ימים יגידו.

אמיתי כהן
אמיתי כהן,נעלם מהרדאר

*אפקט הפריימריז: הפריימריז חלף  ועתה הבחירות הארציות בפתח ונראה שהצליחו ללכד בין סיעת הליכוד ברחובות שהיה עד היום מפוצל. חברי המועצה מהאופוזיציה עו”ד מתן דיל ואביב איטח עבדו בשיתוף פעולה מלא עם מזכיר הסניף ויו”ר ועד עובדי העירייה רמי מדהלה ואנשיו. החיבור הראשוני נוצר בכנס שארגנו יחד לראש הממשלה והמשיך עד לפריימריז. הצדדים שחידשו קשר הבטיחו להמשיך במשימה,אנחנו נעקוב.

אביב איטח ורמי מגבלה,שיתוף פעולה למרות המחנאות

*סמסו מזל טוב למשפחת מלול שחגגה בתחילת השבוע בר מצווה לנכדם מבתם הבכורה,  מירב. אז לאולם “קולוניה”  רק חלק מחברי המועצה הוזמנו והתייצבו: זהר וחני בלום, בנצי שרעבי, אמיתי כהן ורעייתו, שי קזיוף ורעייתו, מנהל אגף הנדסה ניסים מחבוש, המנכ”ל דורון מילברג ובודדים נוספים

משפחת מלול חוגגת בר מצווה באולמי קולוניה. (פייסבוק)

*אפרופו פוליטיקה: תחזיקו אצבעות לסגנית השר הרחובותית ציפי חוטובלי. אשר צפויה בתחילת השבוע לקבל תשובה מראש הממשלה אם החליט למנותה לשרת החקלאות או שרה אחרת בממשלה. אביה, גבי חוטובלי נראה נרגש בסופ”ש

גבי,עדכן אותנו במפלס הלחץ?

“נקווה לטוב, כולנו מצפים”.

ציפי חוטובלי,הציפיות מבית חזקות

*תעשו כבוד ללוחם: מנכ”ל רשת חוויות אלרואי אסרף שב השבוע לתפקדיו לאחר העדרות של למעלה משבוע ימים עקב מילואים שביצע ביחידה המובחרת. נספר לכם שלמרות שאסרף היה עסוק הוא ענה לשיחות הטלפון מהשטח והמשיך לגלות מעורבות.

אלרואי אסרף,מדברים מהשטח.

*פתחו יומנים: ביום ראשון הקרוב  בשעה 19:00, ייכנס רחמים מלול ישיבת מליאה בנושא תקציב העירייה לשנת 2020. לאלה שטענו כי השעה מאוחרת הוסבר כי שעה קודם לכן מלול מארח בלשכתו אנשים חשובים

רחמים מלול,אורחים נוספים הגיעו

* תזכורת לקוראים אייל גולן, איתי לוי, אילנית לוי, אלירז שדה, רגב הוד ורבים נוספים- הספר והמעצב שיער שלכם- הראל יעיש, יצא לחופשה בתיאלנד בת חודש ימים.

הראל יעיש ואייל גולן(פייסבוק)

* מברוק:הטאלנט מושיק עפיה מבית “נופר הפקות”  והשותף של רענן ופרידה נגר חתם בשבוע שעבר עם הסוכן רוברטו בן שושן. עפיה ובן שושן כבר החלו לעבוד יחד ובקרוב כולם יראו את התוצאות.

מושיק עפיה הוחתם אצל רוברטו בן שושן

* בהצלחה למשנה דוברת עיריית רחובות רויטל קורן שזכתה במכרז מנהלת רישוי עסקים במקומה של גילה ניסן שפרשה לאחר 47 שנים בעירייה. קורן התבשרה על זכייתה לפני כשבוע ובקרוב תכנס לתפקידה החדש

רויטל קורן(משמאל)במקומה של גילה ניסן

*אם ראיתם את הזמר איתי לוי באיזה מכון יופי וחשבתם שהנ”ל מתכנן הסבה מקצועית,אז רק נעדכן כי הוא פשוט רצה לפנק את העוזר שלו בטיפול אישי. ככה שעניין הקוסמטיקה עוד יכול לחכות לשלב מאוחר יותר בחייו.

איתי לוי,לפנק לפנק לפנק (אינסטגרם)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן