המנגל: מי מקומה שש יעשה את השבועיים הקרובים בתאילנד?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*ח״כ והאלופה במיל׳ אורנה ברביבאי, ידועה בחיבתה לעיר רחובות ולחברי רשימת החינוך בראש בראשות זהר בלום. במערכת הבחירות הקרובה תמשיך  ברביבאי ללוות את המטה הרחובותי מקרוב וכבר מחר היא צפויה לפגוש את מ״מ ראש העיר וחברי הרשימה לצורך תכנון מערכת הבחירות הקרובה.

*יו"ר ועד העובדים  בעיריית רחובות אותו אתם מכירים בשם רמי מדהלה, ארז מזוודות עם קומץ חברים ואם אתם מתעקשים ,כל כך נעדכן כי מדובר ב- חן קריטי, חיים מדהלה ואיציק ברכה, ויחד יצאו לחופשה באתונה.

רמי מדהלה. טיול עם חברים באתונה

*רביעי שעבר, כנס סיום הש"ס רחמים מלול עלה לנאום לעיני מאות האברכים והזכיר כי לפני שבע וחצי שנים ניבא שיברך את כולם כראש העיר. גם בכנס האחרון ברביעי שעבר חזר על אותה ברכה בנאומו ואמר שמקווה לראות את כולם גם עוד שבע וחצי שנים

רחמים מלול בכנס הש"ס

*ההכנות ללאומיאדה השנתית בקלאב הוטל אילת וכנראה שגוש הימין מאוד מעדיף את יוצא קריית עקרון ,דודו אהרון. נעדכן כי בהפקה חתמו עם האב הטרי במקומו של מאור אדרי. כנראה שהניסיון מועדף על הדור הצעיר בקרב חברי הכנסת.

הזוג נתניהו עם דודו אהרון. צילום מתוך דף הפייסבוק

*אפרופו זמרים. הזמרת והיוצרת דיקלה יצאה בחמישי האחרון לסיבוב הופעות  של מופע חדש -חופשייה בגבעת ברנר. זה שהשירים המסעירים שלה הצליחו לכבוש את הקהל,זה די ברור לכם. אבל מי שמשך את תשומת הלב הוא דן אוצ'ניק שאותו אתם מכירים כקוון במשחקי ליגת העל בכדורגל. אוצ'ניק נכנס הפעם למדי המאבטח ודאג לשמור על הסדר במקום.

דיקלה בברנר בחמישי האחרון

*המדור מאחל למנכ"ל העירייה דורון מילברג נסיעה טובה לתאילנד, מילברג החליט להפתיע את רעייתו ולנסוע לשבועיים ואנחנו בטוחים שבקומה שש יסתדרו בלעדיו בזמן היעדרותו מהתפקיד.

דורון מילברג.חופשה פרטית בתאילנד

*כל מי שמכיר את רגב הוד יודע עד כמה חשוב לזמר הרחובותי סאונד משובח כשהוא שומע מוזיקה. והנה תראו מה נחת אצלו בסלון ההרצליני . האורח החורפי העגול מוסיף שיק לסלון ,אך מביא עמו סאונד עמוק ואיכותי.

רגב הוד והחבר החדש בסלון(אינסטגרם)

*עמי פיינשטיין היה בדרכו לכנסת יחד עם אפרים קפרא וזאת  כדי להגיש את הרשימות לכנסת ,לא הם לא עשו זטת ברכב אלא במסוק. אלא שמשמר הכנסת לא התרשמו מהמפגן האווירי ולא איפשרו למסוק לנחות במנחת ,בטענה שהמקום שמור אך ורק לראש הממשלה,בנימין נתניהו. לבסוף הם נאלצו לנחות בבית החולים הרצוג בגבעת שאול ומשם ברכב עד למפתן הכנסת.

עמי פינשייטיין ואפרים קפרא עם המסוק בדרך לכנסת

*

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *