המנגל: מי נפנף למנגל ומי אכל מופלטה?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*בזמן שרובכם ממלאים את ההנחיות החדשות של משרד הבריאות בנוגע לנגיף הקורונה ונותרים בבתים ובטח לא מאפשרים התקהלות אסורה בחצר הבניין בו אתם מתגוררים.יש כאלה  שהנגיף עלה להם עד הראש והם חייבים, אבל חייבים לנשום אוויר חדש כמו שופט הכדורגל  עידן ברנשטיין ופליטי האח הגדול דודו ובטי  קפרא המתגוררים במתחם IQ והוציאו את הילדים להתאוורר בשטח הפתוח של המתחם.

*מגפת הקורונה מסתבר פוגעת לא רק בקשישים אלא גם בפן הרומנטי . תשאלו את הרחובותי עמית פרליס ונטלי דדון, הוריהם של ריף רפאל דדון פרליס , אשר החליטו להפריד כוחות. כזכור, כשבנם המשותף נולד השניים לא היו ביחד ורק אחר כך הפכו למשפחה ואף ציינו זאת בטיולים משותפים עם המשפחה. בשבועיים האחרונים השניים פרודים ולא עשו את החג יחדץ

נטלי דדון יחד עם הילדים לבית משפ' פרליס, יעל ועמית והאב אבנר פרליס בימים מאושרים יותר

*רגע לפני שהוא יצא לדרפאט ב-NBA דני אבדיה הכדורסלן הכי גדול שצמח בישראל ב-30 שנה האחרונות הספיק להצטלם עם איש היח"צ הרחובותי, גילי כהן שדאגו ברוח התקופה לשמור מרחק אחד מהשני ובמקום ללחוץ ידיים הם עשו זאת עם המרפקים.

גילי כהן ודני אבדיה בדרך לדרפאט

*ערב חג שני למדנו כי הסכסוך בין אייל גולן למנהל האישי לשעבר, בני פרץ מסרב לשקוע. אחרי שגולן החליט להיכנס בכל הכח במנהלו לשעבר והודיע כי הוא שוקל להגיש נגדו תלונה במשטרה על העלמת כספים, החליטה בתו של פרץ,שי לשבור שתיקה ובפוסט נוקב במיוחד באינסטגרם היא יצאה חוצץ נגד זמר העשור שכתבה, כי "אייל גולן צריך ללכת עם הראש ברצפה".

*ואם חשבתם שאייל גולן יקח את הדברים מהאייטם הקודם בצורה קשה-אז טעיתם. הנשוי הטרי העדיף להתרכז בנפנופים על האש בחג שני של פסח שהעמיד גריל במרפסת ביתו

אייל גולן מנפנפים ונהנים (אינסטגרם)

*עוד אחד שחגג בביתו לאור הנסיבות היה ראש עיריית רחובות ,רחמים מלול שחגג את המימונה בביתו יחד עם רעייתו ,זהבה. אז קצת אחרי שהאוהל הממונע הגיע לרח' מנשה קפרא בעיר והשניים נופפו לשלם לפייטן בן עשור מהחלון. הם נכנסו פנימה לבית והחלו לאכול מופלטות כמצוות החג.

רחמים מלול חוגג מימונה בביתו

*עבור מלול זו לא הייתה המשאית היחידה שעברה מול ביתו בשבוע האחרון וככה זכה לו ראש העיר לשתי חגיגות פרטיות מול הבית במסגרת הקורונה. אחת המשאית של אמיתי כהן, והשנייה משאית המימונה

*זה שחגיגות המימונה יצאו לדרכם ,אתם בוודאי מעודכנים. אבל זה המקום לספר כי חבר המועצה אבי מוזס היה היחיד ששם לב שהמימונה צריכה לצאת ממש בצאת החג, אי לכך הוא שוחח עם חברו למועצה, עודד עמרם מחזיק תיק התרבות ומיד יצאה הודעת תיקון עם השעה החדשה.

עו"ד אבי מוזס
עו"ד אבי מוזס שם לב לשעה של המימונה

*סמנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון המשיך בעשייתו למען תושבי העיר ועל חשבון בני משפחתו הוא הגיע כל יום אל משרדי הרשת והתכונן למופע הרחוב הבא.

גולן ביטון, ממשיך בעשייה המבורכת

*עוד אחד שמתייצב במשרדו גם בימי הקורונה בשעה 05:30 בבוקר הוא ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום, לעיתים הוא נמצא לבדו לגמרי בקומה השישית אבל זה לא מונע ממנו להמשיך בעבודה.

זהר בלום,מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *