המנגל: מי עוזבת את רחובות לתל אביב?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*אומנם זה באוויר. נעדכן כי אביבית בר זוהר עושה את המהלך המתבקש, ובקרוב תיפרד מרחובות ותעבור לעיר הגדולה. בימים האחרונים חתמה יוצאת "האח הגדול" על דירה חדשה במגדלי יו בתל אביב. ואם אתם כל כך מתעקשים,נספר לכם שהיא תוכל לבקש חלב  מהשכנים: מיכל הקטנה, מאיה בוסקילה, מיקי בוגנים וטלי סיני ריקליס

אביבית בר זוהר. עוזבת את רחובות לטובת תל אביב. צילום מתוך דף הפייסבוק

*שני האחרון,הכותל המערבי .רגע לפני יום כיפור מנכ"לית החברה העירונית , יוספה חליבה מצטרפת למאה אלף המתפללים בסליחות בסמוך לכותל המערבי. יש לציין שליד הרחבה גילנו עוד כמה רחובותיים כמו: .פיני ולקומיץשירה אופיר,

יוספה חליבה. סליחות לפני כיפור. צילום מתוך דף הפייסבוק

*חמישי האחרון, , הידוען גילי קריטי שהשתתף בתוכנית "בא לכם לחדש" של מושיק גלאמין. פותח את ביתו ומארח את מושיק עפיה שהגיע מלווה בצמודתו אינה מתכנית הריאליטי "אח הגדול".. לחפלה הספונטנית הצטרף בהמשך הפייטן המוכר שלומי יפרח, רגע לפני שאורז מזוודות עם משפחתו ונוסע לארצות הברית..

גילי קריטי יחד עם מושיק עפיה וחברתו אנה. התחזינה השבועית במשפחת קריטי

*אפרופו יפרח. הפייטן הרחובותי ערך סיבוב  פיוטי סליחות בשבוע שעבר ברחבי הארץ יחד עם הזמר קובי פרץ.. עכשיו גם אתם יודעים.

שלומי יפרח וקובי פרץ בסיבוב פיוטי סליחות

*הפייטן הרחובות(2)י בן עשור מסכם את ימי הסליחות והחזנות ביום כיפור. עשור כבר מכין את הגרון לחול המועד ולחפלות אליהן הוזמן. נאחל לו בהצלחה וגמר חתימה טובה.

בן עשור.מפיוטי סליחות הישר לחפלות בסוכוה

*תגידו מזל טוב לספר של הסלבס, הראל יעיש הרחובותי שחגג בסוף השבוע 40 קיצים לקיומו. בזה אחר זה התייצבו דודו אהרון, איתי לוי, רגב הוד, התקשרו ושלחו ברכות אייל גולן, אלירז שדה ועוד רבים, שיהיה מזל טוב!.

הראל יעיש ואלירז שדה. ספר של הסלבס גדל בשנה

*תשלחו מזל"ט לאיריס מדהלה אשר חגגה בסוף השבוע יום הולדת 50 ,עם בעלה, הבנות שלה ,חברים ומשפחה. בהפקה שכללה בלונים ,די ג'י ,שף פרטי ,צלם שינציח את האירוע,צלם מגנטים והרבה אלכוהול . בקיצור המון שמח ליקירת המדור.

איריס מדהלה .המון מזל טוב להחלפת הקידומת

*  שישי האחרון ,נתב"ג  מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות ,אפרת צוקרמן מנצלת את החופשה הארוכה של חג סוכות והתעופפה לה ליעד לא ידוע.

אפרת צוקרמן. מזל שיש חגים כדי לצאת לחו"ל

*שישי האחרון, שוק ארבעת המינים בשכונת שעריים. הראיס רחמים מלול עובר בין הדוכנים כדי להצטייד בארבעת המינים והן קישוטי סוכה רגע לפני האושפיזין.

רחמים ,אתה נראה נרגש?

"התרשתי,אנו כורכים את ארבעת המינים יחד,כסמל לאחדות בינינו,חילונים מסורתיים ודתיים,צעירים וותיקים ,כי כוחנו באחדותנו. מציע לתושבי העיר לחגוג עם משפחותיהם בסוכתיהם,בשמחה ובנחת. שיהיה לכולנו חג שמח".

רחמים מלול עם ארבעת המינים בשוק ארבעת המינים. צילום מתןך דף הפייסבוק

 

מזל טוב למנהל מתנ"ס קרית משה לרגל הולדתו. את ההולדת חגג סוליקו עם רעייתו רעות בעיר סוצ'י שברוסיה. השניים נפשו לאחר שרעייתו הפתיעה אותו ביום בהיר שבידה כרטיס טיסה לשבוע ימים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *