המנגל: מי עשה סלפי עם ראש הממשלה? ומי הביא זר לראש העירייה?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*המקום: העיר אשדוד. המארחים: חיים ושגית רביבו. בין האורחים החשובים שבאים להתארח במימונה: משה וירדן פרץ לצד אייל גולן ודניאל גרינברג.

אייל גולן במימונה של משפחת רביבו. צילום מתוך דף האינסטגרם

 

*ראשון ערוץ 13. פחות מ-24 שעות אחרי שכל הערוצי הטלוויזיה התארחו במאהל של משפחת בלום לרגל חגיגות המימונה ,הפעם הייתה זו  חני בלום שהתארחה בתוכנית הבוקר של אברי גלעד

חני בלום מתארחת אצל אברי גלעד עם מופלטה. צילום מתוך דף הפייסבוק

 

*דוגמא אישית. חבר המועצה אבי קינד קרא לציבור לעדכן אותו היכן צריך לצבוע את מעברי החציה בעיר. על הדרך הוא הזכיר שזה גם טוב להורדת המופלטות שנשארו בבטן מאז המימונה. בריאות זה דבר חשוב.

אבי קינד בדוגמא אישית. צילום מתוך דף הפייסבוק

 

*ראשון האחרון, גן המייסדים. ערב המימונה העירוני, הפייטן המקומי בן עשור הנעים בקולו את אלפי המשתתפים שבאו לחגוג עם רחמים מלול ועודד עמרם.
בן איך היה?
” מרגש מאוד, כבוד גדול להופיע בפתיחת האירוע ולקבל עד היום פרגונים וחום, מכאן אני שולח חזרה לכולם ומזמין את הציבור לחגוג איתנו בבמה החסידית של מחזיק התיק אמיתי כהן ועיריית רחובות בערב יום העצמאות, מול פלאפל קריטי”.

בן עשור,מרגש וכבוד גדול

 

* אפרופו מימונה. יום שני, ממלא מקום ראש העיר זהר בלום, החל לארוז את השאריות מהמימונה המסורתית והכי מדוברת בעיר. בלום הגיע למספר שעות ולפתע נעלם. כעבור זמן קצר נודע לכולם שהוא נפל למשכב אחרי שחטף כנראה וירוס מאחד מאלפי האנשים שהגיעו להתארח בסוכתו.
זהר איך אתה מרגיש?
” הכל בסדר, שוכב קצת במיטה אבל אחזור בהקדם לעשייה. אני מודה לכל מי שהגיע אלינו, אנחנו, חני, אני והבנות לא מפסיקים לקבל טלפונים מאנשים שנהנו וזה מחמם את הלב וכיף לשמוע. כנראה שבמהלך ההכנות הסזיפיות חטפתי התקררות אבל זה יעבור ושוב תודה לכל מי שהגיע”.

זהר וחני בלום, עברנו את המימונה נעבור גם את הוירוס

 

*השחקן אורי לייזרוביץ’ הרכש החדש של “ארץ נהדרת” חגג יום הולדת 32 עם הקולגות מ”ארץ והרבה חברים מהביצה. בין היתר
ראינו בביץ’ קלאב בתל־אביב את מריאנו אידלמן, שני כהן, נטע אלחמיסטר, משה וירדן פרץ, עידן רייכל, מאיה ורטהיימר ואסף זמיר,ישראל וסורלה קטורזה וגם נציגת עיר המדע והתרבות אביבית בר זוהר,שדיגמנה שמלה נוצצת.

אביבית בר זוהר, בשמלה נוצצת ואפורה. צילום: מתוך דף האינסטגרם

 

*על יום ההולדת של הראיס , רחמים מלול כולם שמעו, גם על מסיבת ההפתעה שנערכה בלשכה כמובן. נגלה לכם שבאותו יום שמח הגיע אדם מסוים, בעל “כלי תקשורת” מקומית וחדש בעיר, עם זר פרחים גדול, אבל בגלל שמלול היה עסוק הוא נאלץ להשאיר לו את זר הפרחים המהודר בלשכה וביקש שימסרו אישית לרחמים. העיקר שיהיה במזל טוב.

רחמים מלול,אין חגיגה בלי עוגה וזר פרחים

 

*השבוע בהשבעת הכנסת, שמוליק סילמן, הבעל של חברת הכנסת הטריה עידית סילמן (תושבי רחובות כמובן), נתקל בראש הממשלה ביציאה מהמליאה ורגע לפני שהשומרים הקיפו את ביבי, הספיקו השניים לעשות סלפי.כעת גם אתם יכולים להתרשם.

שמוליק סילמן עם ראש הממשלה בנימין נתניהו במשכן הכנסת

*ולא רק הבעל של חברת הכנסת עם ראש הממשלה, באחד הערבים השבוע, נפגשו הזוג נתניהו עם מנהליו של מושיק עפיה, רענן ופרידה נגר  מ-“נופר הפקות” וגם הם כמובן זכו לקבל סלפי ואפילו תמונות נוספות, כולל כמובן הטאלנט מושיק עפיה עם ראש הממשלה שהרי השניים איך לא, היו כוכבי הערב!

ראש הממשלה עם מושיק עפיה
רענן נגר יחד עם הזוג נתניהו
גם פרידה נגר זכתה לתמונה עם הזוג נתניהו

*האם מנהל המוקד העירוני אלי ז’אן מחפש תפקיד אחר? בשבוע שעבר הוא ניגש למכרז מנהל אגף שפ”ע מול המועמד המוביל ערן יחיא שחי את התפקיד שנים רבות. שהבין אחי ז’אן שאין לו הרבה סיכוי הוא ניגש למכרז נוסף, הפעם לתפקיד מנהל אגף מוניציפאלי בו המועמד המוביל הוא צביקה מדהלה, מ”מ רשת חוויות. מענין איך זה ייגמר, נמשיך לעדכן כמובן.

אלי ז’אן. מחפש תפקיד או הכל מקרי?.

 

*אם חיפשתם את חבר המועצה אמיתי כהן בשישי האחרון והוא לא ענה לכם בנייד, אז זה בגלל שהוא היה בקורס נהיגה מונעת, זה  לאחל לו  הצלחה בקורס!

אמיתי כהן
אמיתי כהן. לא להפריע באמצע הקורס

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן