המנגל: מי שם טבעת עליה? ומי ישים טבעת עליה!

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*זוכרים שסיפרנו לכם שאיש הנדל"ן אבי פנחס ציין 50 שנות קיום?. אז נעדכן כי עובדי המשרד ב"אנגלו סכסון" ניצלו את העניין כדי להגיד סופרייז לבוס בפאב השפילד בפארק המדע ועל הדרך לערוך במקום סוג של גיבושון.

עובדי אנגלו סכסון עושים סלוט עם אבי פנחס

*אפרופו 50. שלושת החברים הטובים אלדד אהרוני ,רביב שפיצר ועמרי ברזילי חגגו בשישי האחרון יובל שנים ולשם כך הזמינו עשרות מחבריהם שליוו אותם בתקופת התיכון(קציר)בלבד, בביסטרו בר מא בעיר. באמנותי: מוסיקה משנות ה-80 שגרמה לנוכחים לפזז ברחבה. וחוץ מזה היו שם אבי קינד, תמיר פינשטיין, קובי חסון,אביטל אקו,רון וורוטיצקי , טלי עזריה,איתן ואריס שורץ,גלי סגל,דודי מנוחין,רפי סוריק, ירון גפני ,אסף ושרית אטינגר ועוד.

מימין : אסף ושרית אטינגר,אלדד אהרוני ואבי קניד. היה שמח

*רביעי בערב ראש העיר רחמים מלול מגיע לטקס חנוכת מבנה בית הספר לבנות "אור לציון" אחרי ששר הפנים אריה דרעי יורד מדוכן הנאומים מזמין מנחה הטקס את מלול לשאת את דבריו,אלא שהראיס מתוך כבוד נותן את רשות הדיבור לרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הרבני הגדול,הרב יצחק יוסף. אז המנחה פונה לרב יוסף ומבקש ממנו לעלות לנאום לפני ראש העיר. אך יוסף מסרב וטוען כי הוא רוצה קודם לשמוע את דבריו של מלול ורק אח"כ הוא יישא דברים. דבר שגרם לנוכחים לצאת בפרץ של צחוק.

רחמים מלול והרב יצחק יוסף (משמאל). מי יהיה קודם?

*אביבית בר זוהר מלהקת לאחרונה במשך כמה שבועות ,אינסטלטור יפה במיוחד העונה לשם שלומי והבה. אז אומנם מערכת היחסיים נקטעה בשל כניסתה של אשת הריסים לבית האח הגדול. אבל, האהבה הבוערת המשיכה גם אחרי שעזבה את הבית הכי מדובר במדינה.

אביבית בר זוהר. האם להיות בך מאוהב..צילום מתוך דף הפייסבוק

 

*הרחובותי אייל מלכא פתח בחמישי האחרון את ה- stadium בצומת כנות ולא מעט חברים באן לפרגן לבחור על המועדון החדש. כמו: רגב הוד, הראל יעיש ועופר ציוני

 

מימין: רגב הוד,הראל יעיש,עופר ציוני והראל מלכא. היה אש

*וממש באותו היום ובצד הצפוני של עיר התרבות והמדע , במועדון ה-קאסה מורה של תומר כהן. מצאנו במקום את המלחין והשופט ,עדי לאון. וממש כמה ספות ממנו התמקמו גולן ושירז יוסף, רענן ופרידה נגר, משה שאול,ענבל לוי בן עשור . עוד נצפו במקום יהודה חנדלי, קרן צברי, אריק מנצור, ניסים גלאם ,ניר עובד ,האחים יואל וליאור מכלוף.

משה שאול ובן עשור מבלים ב-קאסה מורה

*בבריכה שבת בצהריים.,בירות וחברים עד השמים. אז בזמן שהתעסקתם במונדיאל במשחק של בלגיה מול תונסיה. אייל גולן אירח היום(שבת)בביתו ברחובות את החברים שאול קרדאנה, איתן מרום,דדי חנדלי,לואי עלי ואת הבן ליאם.כי בכל זאת צריך לפתוח את עונת הקיץ.

*ואם הזכרנו מונדיאל אי אפשר שלא להתייחס לעובדה כי מתן סבג הרחובותי ייצג את עירנו בכבוד במשחק של פורטוגל מול מרוקו.סבג,שעשה דבר או שתיים בכדורגל הישראלי לפני שפרש בוודאי יסכים עם המדור שמדובר בחוויה של פעם בחיים.

מתן סבג וחבר באצטדיון בלוז'ניקי רוסיה.בראש של כריסטיאנו

*תרשמו לעצמכם: 27 לאוגוסט  גולן אברהם ודניאל לוין יכנסו מתחת לחופה .אתם בטח לא חושבים שמדובר באירוע אינטימי.

גולן אברהם ודניאל לוין. שם טבעת עליה

*ואחד שיעשה את זה שבוע הבא עם בחירת לבו הוא דודו אהרון(אם לא יתחרט) שאמור להחליף טבעות עם נטלי לוי. החופה אומנם תהיה במעמד מצומצם  של חברים ומשפחה,אבל ברור לכם שעלה הבמה יעלו החברים מהתעשייה בזה אחר זה: משה פרץ, ליאור נרקיס ואייל גולן.

דודו אהרון ונטלי לוי יצעדו השבוע מתחת לחופה. צילום מתוך דף האינסטגרם

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *