המנגל: על התקרית הראשונה בין עיריית רחובות למשטרה ואייל גולן שהתחיל לשמור שבת

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השבוע במנגל: התקרית הראשונה בין עיריית רחובות לתחנת המשטרה, מי היא חברת המועצה הנוכחית שרתחה מעצבים ואיזה חבר מועצה נואם ברחוב מחוץ לביתו.

 

 

מוצ”ש: חגיגות שמחת תורה עם משאיות המוזיקליות של העירייה, אחת המשאיות מגיעה אל חסידות חב”ד בשכונת דניה, החסידים מעלים בניגוד לנהלים את רב הקהילה אל המשאית לנאום, במקום נוצרת התקהלות לא חוקית. שוטרים שהוזעקו ביקשו  מכולם להתפזר והוציאו את פנקס הדוחות. שיחות הטלפון מתחילות לרוץ בין בכירי העיריייה ומעדכנים את ראש העיר רחמים מלול שדורש מיד להפסיק את פעילות המשאית. כך נבלמת ברגע האחרון תקרית מביכה בין תחנת המשטרה לעירייה.

 

 

מוצ”ש: הפייטן הרחובותי בן עשור, מגיע אל מושב שלווה בדרום ובהתאם להנחיות משרד הבריאות מופיע בבית אחת המשפחות המכובדות והמוכרות במושב.

הפייטן בן עשור

 

רביעי: ישיבת זום שכינס ראש העיר רחמים מלול לעדכן את חברי המועצה ולהתעדכן ממנהלי האגפים בנעשה בנושא הקורונה. בין המשתתפים יועצת ראש העיר למעמד האישה אביבה חלבי (שלא ברור מדוע השתתפה), חברת המועצה עו”ד קארין ברגינסקי ביקשה לשאול את מלול מדוע רוב חברי המועצה לא מקבלים עדכונים מהעירייה כנבחרי ציבור אלא ניזונים מהתקשורת. תשובה מלאה היא לא זכתה לקבל כי היה מי ש:דאג” להפריע לה לשאול, לבסוף סיכם מלול שכך הוא החליט שיהיה, נו טוב, הוא קובע.

 

 

חמישי: חברת המועצה לשעבר יעל בק בהתנצחות עם עובד בעיריית רחובות בנושא הבחירות, שמאל ימין, כל אחד רושם את דעתו ומתנגש באחר. זה מסתיים בשאלה של בק “אתה כבר מזמן עברת את גבולות השיח הן ברמה המוסרית והן ברמה החוקית“. לאחר מכן היא נחסמה ועכשיו השאלה אם זה ימשיך למשטרה. נמשיך לעדכן.

חברת המועצה לשעבר יעל בק

 

חמישי: מנכ”ל החברה העירונית הפורש איציק עובדיה שסיים את חפיפתו עם המנכ”ל החדש אייל פרנקל, מגיע אל הקומה השישית בעירייה בפעם האחרונה בתפקידו כדי להפרד מכולם. עובדיה כמו תמיד התקבל באהדה וסיפר שביום ראשון הוא מתחיל לעבוד סוף סוף בעבודתו החדשה כמנהלה המקצועי של מחלקת הנוער במכבי חיפה.

מימין- אייל פרנקל, רחמים מלול ואיציק עובדיה

 

חמישי: חבר מועצת העיר אמיתי כהן מקבל הצעה למיזם מרגש מהבוס והשר לשעבר, אורי אריאל, לתרום למשפחות מכל הארץ חמישים אלף ערכות חנוכה לכבוד החג הקרב. כהן סיפר למקורביו כי הרעיון מגיע דווקא היום שקיימים קרעים גדולים בין החברה ואור הנרות, עם אווירת חג החנוכה יכולה לאחד את השסעים.

אמיתי כהן ואורי אריאל

 

רגע לפני שבת מודיע זמר העשור הרחובותי אייל גולן שהוא תר אחר זמר וזמרת חדשים שיחתים אצלו בליאם הפקות. במסגרת החיפושים עורך גולן אודישנים וינסה את מזלו במקומו של איתי לוי שעזב לא מזמן בטריקת דלת. בינתיים מפרסם אייל גולן שהוא שומר שבת ובגלל זה לא יעלה פוסטים לאינסטגרם, האם הוא מתחיל לשמור כמו בעלה של גרושתו אלירז שדה שחזר בתשובה לאחרונה? נמשיך לעקוב.

צילומים מתוך האינסטגרם

 

אפרופו איתי לוי, עסק השבוע בהפרחת השמועות על אימו שנפטרה לכאורה, לוי העלה פוסט והרגיע את כולם. ביום שישי הוא העלה בסטורי צילום של R.Z.R חדש וברקע הים התיכון. אז במילה אחת תתחדש.

איתי לוי והריינג’ר

 

סגנית השר וחברת הכנסת הרחובותית ציפי חוטובלי שלאחרונה מונתה לשגרירת ישראל בלונדון, התרגשה עם בעלה ושלושת בנותיהן שחזרו השבוע אל ספסל הלימודים. חוטובלי העלתה תמונה וציינה בסוגריים לפני שתחטוף ביקורת שבלונדון לא צריך לעטות מסכות במרחב הפתוח. שיהיה בהצלחה.

ציפי חוטובלי ומשפחתה בלונדון

 

שבת: חבר המועצה עו”ד אבי מוזס מתפלל מחוץ לביתו ברחוב חפץ חיים, יחד עם שכניו, בגלל הנחיות משרד הבריאות האוסרות התקהלות. מוזס סיפר למקורביו שמאז התפילות הוא התבקש לומר דברי תורה ברחוב בין תפילת מנחה לתפילת ערבית של שבת, כל עוברי האורח עוצרים לשמוע את נאומו המרתק וממשיכים לדרכם.

עו"ד אבי מוזס
עו”ד אבי מוזס

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן