המערב הפרוע! נעצר תושב השטחים בתום מרדף מהסרטים שכלל ירי ומחסומים אחר רכב שנגנב ברחובות  

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

המאבק בגניבות הרכבים!

נעצר תושב השטחים הפלשתינאים בתום מרדף מהסרטים אחר רכב שנגנב ברחובות.

סנגורו: "הוא לא קשור לרכב, הוא ראה אדם בורח, שמע יריות, נבהל ונמלט".

מעצרו הוארך ביום אחד בלבד והשופט נימק זאת "רק מאחר והדיון התנהל בהעדרו מאחר והוא בבית חולים".

בתום מרדף משטרתי שכלל ירי ופריצת שלושה מחסומים נעצר מוחמד אבו סמרה (29) מהכפר יטא שבשומרון.

אמש, סמוך לחצות, דווח במוקד 100 של המשטרה על גניבת רכב פרטי מהעיר רחובות שנצפה באזור ירושלים.

רס"ב דמיטרי שנקר בית משפט ראשון לציון

נציג המשטרה רס"ב דמיטרי שנקר אמר בפתח הדיון: "הרכב נצפה באזור ירושלים, מתחילים לבצע מחסומים. במהלך נסיעה אחר הרכב, הרכב הגנוב פורץ שלושה מחסומים, נוסע דרך כיון התנועה, משתולל. בשלב מסוים הרכב נעצר ומתפתח מרדף רגלי אחר החשוד. החשוד חוצה את גדר התיל בסמוך למחסום ולאחר מכן בחיפוש שנעשה החשוד אותר שהוא פצוע עם סימני דם מובילים ממקום חציית הגדר ועד מקום המצאו. החשוד כעת מאושפז בבית חולים".

סנגורו של החשוד מטעם הסנגוריה עו"ד עבד אבו עאמר ביקש לשחררו ונימק: "החשוד מציין שהוא לא היה ברכב, אין לו שום קשר לרכב ולא ראה את הרכב אך מאשר שראה אדם בורח מהשוטרים וכאשר שמע ירי נבהל וברח. כתוצאה מכך נפל, נחבל ונגרמו לו חבלות קשות. החשוד אף מציין ששוטרים תקפו אותו. נבקש להעביר את התיק למח"ש. החשוד מכחיש כל קשר לרכב. קשה לי לקבל את הטענה של חברי שהיה קשר עין רציף. בשלב מסוים השוטרים טוענים שהגיעו אליו בגלל שובל דם, אם כך אז הדבר מלמד על כך שאיבדו קשר עם החשוד. נבקש להורות על שחרור החשוד, מאחר ומדובר בעבירת רכוש בודדות".

השופט טל ענר צילום רחובות ניוז

הדיון בעניינו נערך שלא בפניו מאחר והוא מאושפז בבית חולים, לאור החשדות, ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשמונה ימים. אולם השופט טל ענר הסכים להאריך ביום אחד בלבד.

השופט ענר: "הארכת המעצר הקצרה נובעת אך ורק מהעובדה שהדיון התקיים בהעדר החשוד, בתקווה שישוחרר מבית החולים וניתן יהיה לקיים את הדיון בנוכחותו. ברור כי אם תסתיימנה פעולות החקירה לפני המועד האמור".

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *