המשחק בין שעריים לאשדוד ייערך בראשון לציון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

בשל העדר מגרש נורמלי בעיר(העבודות להקמת האצטדיון החדש טרם החלו) והרצון כי מס’ רב של אוהדים יוחלו לחזות בהתמודדות המסקרנת בו תארח מכבי שעריים את האדומים מאשדוד במסגרת משחק פלייאוף ראשון של ליגה א’ דרום. בעצה משותפת הוחלט להעתיק את המפגש לאיצטדיון הברפלד(שישי 15:00) בראשון לציון. מחזיק תיק הספורט רועי שרעבי נרתם לעניין וארגן הסעה לאוהדים הצעירים של הקבוצה. קירט”:מאז שהוא  נכנס לתפקיד מרגישים שיש מחזיק תיק ספורט בעיריית רחובות”. המאמנים מני סוויסה ורון קופרלי  באים להתמודדות בצורה נינוחה להוציא התרגשות קלה ,הם רק מצרים על כך שהמשחק יצטרך לנדוד מחוץ לעיר “אם היה אצטדיון ברחובות זה היה יכול להיות חגיגה לעיר ,היות ורחובות היא עיר של כדורגל”.

המפגש בין מכבי שעריים לאדומים מאשדוד במסגרת המשחק הראשון של הפלייאוף של ליגה א’ דרום  משך עניין בקרב האודים משני המחנות. אומנם שעריים שסיימה את העונה הסדירה במקום השלישי הייתה אמורה לארח בביתה את המפגש, אך קברניטי המועדון בעצה משותפת עם נציגי אשדוד הגיעו למסקנה כי עדיף שהכדורגל ינצח וכך קהל רב יוכל לצפות במשחק.  ואי לכך בחרו להעתיק את המשחק למגרש גדול יותר והפור נפל על האצטדיון הברפלד בראשון לציון ,לא מעט בשל העלות הנמוכה (12אלף שקל) מול הדרישה של נס ציונה השכנה. כך קרה שבמקום 500 אוהדים בדוחק באצטדיון המיושן ע”ש מדהלה יוכלו לראות את המשחק קרוב ל-2000 איש והכמות לא רחוקה מלגדול,מאחר והאורחים מהדרום רכשו מראש כ-450 כרטיסים ובשעריים מדווחים על קצב מטורף של מכירת כרטיסים וביחד עם אשדוד כ-1000 איש כבר הבטיחו את מקומם במכירה מוקדמת. תעודת כבוד לשתי הקבוצות על הנתון שלא קיים בהרבה מועדונים בליגת העל. (מכירת הכרטיסים ממשיכה אצל “המקום של שירקן”)  עלות מחיר הכרטיסים 40 ש”ח לבוגר ו-20 ש”ח לנוער/חייל/אישה . ילדים עד גיל 8 כניסה חינם .כפיר קירט פנה למחזיק תיק הספורט בעירייה,רועי שרעבי בבקשה לסיוע בנושא הסעה לאוהדי הצעירים של שעריים. שרעבי בתיאום עם מ”מ מנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה העמידו לטובת העניין אוטובוס

קירט: ” מאז שהוא(רועי שרעבי) נכנס לתפקיד מרגישים שיש מחזיק תיק ספורט בעיריית רחובות .המחזיק תיק ספורט לפניו אבאי זאודה רק בשנה החמישית ידעתי איך קוראים לו בכלל,לא ישב איתנו אף פעם. רואים שיש שינוי בספורט בעיר וכל חודש רועי יושב איתנו ומידע אותנו ראשי הקבוצות מה קורה . אני מאוד מרוצה שרועי שרעבי לקח את נושא תיק הספורט תחת חסותו, כי מניסיון האישי אני יודע שאם רועי שרעבי לוקח משו לידיים הוא מבצע אותו על הצד הטוב ביותר

כפיר קירט ומני סויסה

בצד המקצועי ,המאמנים מני סוויסה ורון קופרלי  באים להתמודדות בצורה נינוחה להוציא התרגשות קלה ,הם רק מצרים על כך שהמשחק יצטרך לנדוד מחוץ לעיר. סוויסה: ” אנחנו באים מאוד רגועים להתמודדות ,היות ועבדנו קשה לאורך כל העונה והגענו למטרה שלנו ואנחנו מאוד מאוחדים,ההנהלה והן השחקנים . כמובן שיש התרגשות לקראת המשחק ,אבל יצרנו תלכיד משפחתי ואנחנו באים להנאות ואיפה שנעצר ,נעצר.

 

זה שהמשחק ייערך מחוץ לרחובות ,פוגע בכם?

“לא, לא חושב שזה פוגע בנו. למרות שאין כמו ביתיות ,אבל העברנו את המשחק בשביל שיותר ויותר אנשים יוכלו לחזות בו ואם אתה יודע שבין 200-400 איש לא יוכלו לצפות במשחק וישבו בחוץ, יש לה טעם לפגם,.

מי יהיה השפן שלך במשחק?

“אין  לנו שפן, כולם עכברי מעבדה . אנחנו עובדים קשה מאוד בשביל המטרה”.

העובדה שעדיין אין אצטדיון ברחובות?  

“אם היה אצטדיון ברחובות זה היה יכול להיות חגיגה לעיר ,היות ורחובות היא עיר של כדורגל וחבל שצריך לנדוד החוצה.כך דוגמא עיר כמו ראשל”צ עם כל הגודל שלה גם אם הפועל ראשל”צ תתמודד על העלייה לא יגיע קהל יותר ממאה צופים ואילו בשעריים רק מריחים טיפה עלייה וכבר שלושת אלפים איש מתייצבים למשחק,שלא לדבר על דרבי.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן