נאשם בתקיפה חמורה ואיומים בגלל חניה ברחובות: "עוד מילה ארצח אתכם"

חדשות רחובות - פרשת השלכת הרימון: שלושה עצורים נוספים בקטטה שקדמה להשלכת הרימון בתמונה: שוטרי יס"מ בכפר גבירול צילום רחובות ניוז - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

נאשם בתקיפה חמורה ואיומים בגלל חניה ברחובות: "מילה שלכם כולם מתים, עוד מילה שלך אני אשמע, אני ארצח אתכם". 

תמונה ראשית אילוסטרציה

התביעה המשטרתית הגישה כתב אישום נגד תושב הדרום בן 20 שאיים ברצח על תושב רחובות במהלך ריב על חניה בעיר. מכתב האישום שהוגש לבית משפט השלום ברחובות עולה, כי בשבת בצהריים, 29,6,24 בשעה 11:00, הגיעו זוג תושבי רחובות, בתה ובן זוגה של הדיירת בבנין שברחוב ה' באייר 24 ברחובות, לסייע לארוז חפצים לצורך מעבר דירה. הזוג החנה את רכבו ועלה לדירה תוך שמשאיר על שמשת הרכב את מס הנייד. בשעה 12:10, ניגש אחד האורחים בבניין לחפש את בעל הרכב החוסם השייך לזוג שעלו לסייע באריזות. במהלך החיפושים, הבחינה בעלת הדירה כי השכנים מחפשים את בעל הרכב. הזוג ירד להזיז את הרכב, בתוך כך התפתח ויכוח שכלל גידופים וצעקות. במהלך הויכוח, יצא הנאשם, צעיר כבן 20 תושב הדרום שהגיע לבקר את אחד הדיירים בבניין, כשהוא אוחז בידו סכין שאורך הלהבה 20 ס"מ ובאותה הזדמנות איים לפנצ'ר את גלגלי הרכב. בעל הרכב החוסם שלף את הנייד והחל לתעד את המאיים, בעקבות הסלמת האירוע צעק הנאשם: "תעיפו את הרכבים שלכם, עוד פעם אחת אני שומע מילה שלכם פה כולכם מתים!". בהמשך אף חידד את האיום: " עוד מילה שלך אני אשמע, אני ארצח אתכם". האירוע הפך לזירת אלימות קשה, במהלכה אחזו בני משפחת הנאשם במתלונן והיכו אותו באגרופים ובסטירות לראשו. בהמשך זינק הנאשם על המתלונן והכה אותו מספר רב של אגרופים בעורפו, בעינו ובגבו עד שהמשפחות הפרידו. כתוצאה ממעשיו נגרמה לו חבלה חמורה בחצי מפניו, שבר מרוסק ברצפת ארובת העין וחתך שהצריך תפרים. מאז המקרה שוהה הנאשם במעצר, מעצרו הוארך מעת לעת והיום (רביעי) הוגש כאמור כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

עו"ד זאב לקט שמייצג את הנאשם: "כתב האישום הוגש היום, טרם צלמנו את החומר, ללקוח שלי טענות רבות שעתידות להתברר במהלך ההליך המשפטי".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *