הנאשם ברצח ילנה גרנברג: "אני אדם רגיל ולא צריך להיות כאן"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ג'ייסון בלייז (30), הנאשם ברצח האכזרי של ילנה גרינברג ז"ל: " אני לא צריך בדיקה פסיכיאטרית, אני אדם רגיל ולא צריך להיות במקום הזה".

ביום רביעי (לפני יומיים) נערך דיון בעניינו של ג'ייסון בלייז הנאשם ברצח הצעירה ילנה גרינברג 27, שכזכור גופתה נמצאה בשדה פתוח מול שכונת כפר גבירול ברחובות בחודש אוגוסט. בלייז מואשם בתכנון וברצח אכזרי ואף תכנן לשרוף את גופתה של ילנה וכל זאת מאחר וסרבה להענות לחיזוריו. זמן קצר לאחר הרצח, אותר בלייז בביתו שבבת ים לאחר שניסה להתאבד. בחודש ספטמבר הוגש כנגד בלייז כתב אישום מאז הוא מובא באמצעות השב"ס אל הדיונים, בפתח הדיון השבוע ביקש סנגורו עו"ד עבד אבו עמאר מהשופטת אפרת פינק, להפסיק את ייצוגו בתיק ובמקומו לאשר מינוי של סנגור אחר מהסנגוריה הציבורית: " אביו חושב שיכול להגיד לעורכי הדין מה שהוא רוצה לרבות גידופין וניבולי פה" טען הסנגור אבו עמאר. אביו של ג'ייסון כאמור נחלץ לסייע לו ונראה שהוא חרד לגורלו ולעונשו של בנו הנאשם ברצח האכזרי.
בינתיים, החליט בית המשפט לדחות את דיונו לחודש ינואר ועד אז הוא יעבור בדיקה פסיכיאטרית שמשום מה עד כה לא עבר. בלייז עצמו טען בדיון באופן מפתיע: " אני לא חושב שאני צריך בדיקה פסיכיאטרית, אני אדם רגיל ולא צריך להיות במקום הזה".
בינתיים ממשיך לשהות בלייז במחלקה סגורה בבית חולים נפש ובקרוב יחליט בית המשפט אם הוא יועבר למחלקה אחרת. ילנה ז"ל, תושבת ראשון לציון, היתה סטודנטית מצטיינת במכללת פרס ברחובות. צעירה עם שאיפות לעתידה שנגוז ברצח אכזרי רק מפני שלא רצתה בזוגיות איתו.

יהי זכרה ברוך
בתמונה הגדולה ילנה ז"ל ובלייז הנאשם ברצח

תגובות

דילוג לתוכן