העירייה השלימה את עבודות השיקום במתחם היקב

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

העירייה השלימה את עבודות השיקום במתחם היקב

אגף גנים ונוף בעיריית רחובות סיים לחדש את מתחם היקב הישן ברחוב הנשיא הראשון. בחודשים האחרונים היווה המתחם מטרה לוונדליזם שפגע במקום ההיסטורי ובאלמנטים המוצבים בו.

היקב הוותיק הוא אחד מהסמלים של העיר ורבים מתושבי האזור פוקדים אותו מידי יום, ומדי פעם בפעם נערכים בו אירועים עירוניים. מאחר והמקום פתוח בכל שעות היום, וונדליסטים נכנסו והשחיתו את המכלים במקום. אגף גנים ונוף טיפל בשטח בשבועות האחרונים, שיקם אותו מפגעי הוונדליזם וחידש אותו, ובקרוב תותקן במקום תאורה חדשה לרווחת תושבי השכונה.

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות
רחמים מלול, ראש עיריית רחובות

ראש העיר, רחמים מלול: ״היקב ההיסטורי הוא אחד מהמבנים אשר מזכירים את ראשית ימי המושבה. אנו שמחים להשאיר אותו בידי הציבור במשך כל ימות השנה ולערוך בו אירועים, ומבקשים לשמור על הניקיון במקום ועל האלמנטים בעלי משמעות היסטורית״.

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
סגן ראש העיר יניב מרקוביץ

עו״ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר :" תושבים אכפתיים מהמקום פנו והתריעו על כתובות גרפיטי שרוססו במקום. ביצענו פעולות ניקיון וחידוש של המכלים השונים וכולי תקווה שהמראות הללו לא יחזרו על עצמם בעתיד. המקום הזה הוא אחד מהיפים ביותר בעיר ואני ממליץ לכל תושבי העיר לבקר , ללמוד על ההיסטוריה ולהנות מהמבנה המרשים הזה."

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: