העצמה נשית: קורס הכשרת דירקטוריות מיוחד לתושבות העיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הפורום לקידום מעמד האישה בעיריית רחובות מקדם מחזור שני של קורס להכשרת דירקטוריות לתושבות רחובות, בשיתוף המרכז להשתלמויות באוניברסיטת "בר אילן".הקורס מתחיל ב- 13.2, ההרשמה לקורס בעיצומה.מלול: "נשים ברחובות הן מובילות ומשפיעות. זו יוזמה מבורכת של הפורום לקידום מעמד האישה בעיר, ואני מזמין את תושבות העיר להצטרף לקורס"

עיריית רחובות, בהובלת הפורום לקידום מעמד האישה ובשיתוף המרכז להשתלמויות "בר אילן", יזמה קורס נוסף של הכשרת דירקטוריות המיועד לנשים תושבות העיר. מטרתו להעניק ידע, כלים ומיומנויות ניהול אשר יסיעו למשתתפות להשתלב בעמדות ניהול בכירות, יכשירו מועמדות לתפקיד דירקטוריות ויסיעו להן למלא את תפקידן הניהולי על הצד הטוב ביותר.

זהו המחזור השני של הקורס, לאור ההצלחה של המחזור הראשון שהסתיים לפני מספר חודשים.

תכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של נושאים מהעולם העסקי, ביניהם: סוגיות משפטיות כמו דיני חברות, הדירקטוריון, ההנהלה ובעלי המניות, ועדת ביקורת, אתיקה ואחריות דירקטורים, נושאים פיננסיים כגון: הכרה וניתוח של דו"חות כספיים, ועוד.

הקורס יועבר על ידי צוות מרצים מיומן ובעל ניסיון עשיר בשוק העסקי והציבורי, והוא יכלול 12 מפגשים שבועיים בימי שלישי בין השעות 17:00-21:00, במרכז הגישור ברחובות, רחוב מנוחה ונחלה 18. הקורס ייפתח ב- 13.2 בעוד כשבועיים.

ראש העיר, רחמים מלול: "נשים ברחובות הן מובילות ומשפיעות. זו יוזמה מבורכת של הפורום לקידום מעמד האישה בעיר, ואני מזמין את תושבות העיר להצטרף לקורס"

יו"ר הפורום לקידום מעמד האישה, ד"ר מרה קנבל: "רחובות היא העיר הרביעית בארץ שזכתה באות ההוקרה מטעם עמותת "כ"ן" על מספר גבוה של דירקטוריות המכהנות בחברות עירוניות. קורס זה הוא יוזמה חשובה מאוד, אני שמחה לראות עוד יוזמה מבורכת אשר תקדם את נשות העיר רחובות רוקמת עור וגידים".

תנאי הסף לקבלה לקורס –תואר ראשון, ראיון קבלה וניסיון ניהולי של 5 שנים לפחות. לפרטים והרשמה ניתן לפנות בטל' 08-6490847

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *