הערב:הפנינג באימון הפתיחה של הפועל מרמורק

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאות מאוהדי מרמורק הגיעו היום(חמישי) לאימון הפתיחה של האדומים ב”איצטוני” כדי לדחוף את הקבוצה החדשה של ניב סידי לקראת העונה הקרבהץ באירוע נטלו חלק נשיא המועדון אייל גולן, מנכ”ל מרכז הפועל יורם אורנשטיין, חבר המועצה רועי שרעבי והספונסר הראשי מוטי אברג’יל.

הקבוצה שנשרה לליגה א’, הפועל מרמורק  קיימה הערב הפנינג באימון הפתיחה בהנחייתו של אלון סגל. מלבד היכרות עם סגל הקבוצה הבוגרת, נערך טקס מרגש חשיפת השילוט המחודש של שחקן העבר עופר(עכבר) שרעבי ז”ל  שהלך לעולמו לפני כ-3 שנים לאחר מאבק במחלה קשה. שרעבי, מגדולי שחקני הנשמה של המועדון אשר כיכב בשנות ה-80′ וה-90′ בשנותיה היפות של הפועל מרמורק נחשב כאחד המגינים הלוחמים של מרמורק נחשב לאחד הסמלים של הקבוצה מהשכונה הקטנה ברחובות.  היה אהוד ואהוב על האוהדים והמשיך לעקוב מהיציע על דור ההמשך.

בנוסף , מיד אחר כך החל טקס בהשתתפות קבוצת הנשים של המועדון שמעתה תיקרא על שמה  של אוהדת הקבוצה  רחל (חלי) שרעבי ז”ל שנקטפה בגיל צעיר למחלת הסרטן.

הספונסר הראשי מוטי אברג’יל עם נשיא הפועל מרמורק אייל גולן

נשיא הפועל מרמורק אייל גולן: “אני מרמורקי , הלב שלי פה ואני מאחל לשחקנים ולצוות המקצועי ולכולם שיהיה המון בהצלחה”

מנכ”ל מרכז הפועל.  יורם אורנשטיין: “אני מאוד מתרגש לחזור לכאן ובעיקר לראות את האוהדים הנפלאים האלה . ואני ראה כאן צעירים לצד וותיקים והן שחקני עבר עוד מהתקופה שבה שיחקתי . נמשיך לתת כתף ככל שנוכל  למען הפועל מרמורק. יש פה משהו מרגש שרק בשבילו שווה להתאמץ , מאחל לכולנו הצלחה”

קפטן הקבוצה,אבי איבגי: “.אני רוצה לומר תודה לכל הצוות שמאחורי שנתן אמון בכל שחקן שהגיע לקבוצה הזו ואנחנו(השחקנים) חובתיינו לתת את הכל על כר הדשא ולעשות הכי טוב . עברתי המון קבוצות במהלך הקרירה שלי ולא בכל יום רואים ופוגשים באוהדים , זו זכות גדולה בשבילנו השחקנים . ממרום גילי ,אני חושב שכל רגע בחיים זו הזדמנותואנחנו צריכים לנצל את כל מה שקיבלנו כאן ,בבמה הזאת .יש לנו מה להוכיח ומה לתת ואתם האוהדים השחקן ה-12”.

מחזיק תיק הספורט רועי שרעבי ובנותיו

חבר המועצה ומחזיק תיק הספורט ,רועי שרעבי:”אני נמצא כאן עם הנכדות של טוני ז”ל, לי ,אגם ומאי. יש לי הצעת יעול לראשי המועדון -צריך לתלות על היציע שלט ‘יציע הכבוד’. כי מגיע כל הכבוד לקהל הזה שתומך ומפרגן לקבוצה. להפועל מרמורק יש מקום מיוחד בלב אצלי ואני אתמוך בקבוצה ואעזור בכל מה שניתן. בזמן שאנו נמצאים פה הטרקטורים עובדים על בניית האיצטדיון העירוני החדש”.

הצוות המקצועי של הפועל מרמורק אביחי צברי, ניב סידי ויום טוב טליאס

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן