הפנינג סוף הקיץ בשכונת חבצלת

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ביום חמישי הקרוב החל מהשעה 17:00 (כניסה חופשית) בשכונת חבצלת.  ההפנינג יכלול יריד אמנים מקומיים במסגרתו ניתן לרכוש מתנות לחג עבודת יד, מופע אינטראקטיבי לכל המשפחה והופעות והדגמות של חוגי הילדים של השנה הקרובה.

לרגל סיום הקיץ, יתקיים בשכונת חבצלת הפנינג סיום קיץ ביום חמישי, ה-30.8.18, תושבי רחובות מוזמנים. במסגרת ההפנינג, החל מהשעה 17:00, ייפתח יריד אמנים מקומיים הכולל דוכנים של עבודות מעשה ידיהם שיכולים להיות מתנות חג נפלאות ומקוריות. בין העבודות מהן ניתן להתרשם: קרמיקה שימושית, ציורים, יצירות אומנות, לוחות שנה מרהיבים, תכשיטים ותיקים אפריקאים ועוד. בנוסף, יתקיימו הופעות והדגמות של חוגי הילדים בשיתוף בית התרבות בשכונה שיסייעו לילדים לבחור בחוג המתאים לאופיים בשנה הבאה.

גולת הכותרת של ההפנינג הוא המופע האינטראקטיבי "קצב הרחוב" לכל המשפחה שיתקיים בשעה 18:15. מופע של איש אחד סוחף, אנרגטי ואינטראקטיבי של ביטבוקס בשילוב לופר, קצב, תיפוף גוף, ראפ, הומור, ריקוד והפתעות נוספות. סטפר יוצר את כל המוזיקה באמצעות הפה, ודרך מכשיר ה"לופר" אותו כבר כל המדינה מכירה בזכות נטע ברזילי, מקליט את עצמו וכך הופך ללהקה שלמה המבצעת מנגינות משירים מוכרים ואף הופך את צלילי הקהל והמשתתפים למוזיקה. במהלך המופע נוצר במקום שיר מאולתר יחד עם הקהל, שהוא שותף מלא להפקת הקצב והצלילים ולומד ליצור את הביטבוקס, הראפ והריקוד בעצמו. בחלקה השני של הפעילות, יקומו המשתתפים על הרגליים וילמדו צעדי היפ הופ וברייקדאנס מגניבים במיוחד.  

כמו כן, במקום יופעל בית קפה ע"י מתנדבים, בתשלום סמלי.

30.8.18, יום חמישי, החל מהשעה 17:00,

בבית בתרבות בשכונת חבצלת, רח' נרקיסים 12, ובגן הטייס הסמוך לו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *