הפקה נכונה ויעילה של שלטים ליומיום

חדשות רחובות - שילוט : FREEPIK - רחובות ניוז

buypostil

השלטים נמצאים בכל מקום שאליו מסתכלים או מפנים את תשומת הלב ויש להם חשיבות ותרומה רבה לקיומו של סדר במרחב הציבורי.

קרדיט: FREEPIK

בכל מקום יהיה דרוש שלט אחר, התוכן הכתוב יצטרך להיות שונה וכמובן מותאם לסיטואציה או לאוכלוסייה שמגיעה. גם בקטגוריה של שלטים לשירותים אפשר למצוא אינספור שלטים מסוגים שונים או עם תוכן מילולי אחר – הכוונה לשירותי גברים או נשים, שלטים בגדלים שונים שמתאימים לדלתות במידות שונות וכמובן המהות של השלט – שמירה על ניקיון, מתן הנחיות למשתמשים בשירותים איך לנהוג עם נייר טואלט או מגבונים וכמובן שלטי הכוונה שקשורים להתנהלות במצב חירום. בכל מקום שמצויים בו חדרי שירותים ירצו להציב שלטים אחרים ולכן כל הפקה או ייצור של שלט חייבים להתבצע בהתאמה אישית מלאה לצרכים, הדרישות והמטרות של מי שמפיק את השלט.

שלטים במקומות ציבוריים – עולם ומלואו

אי אפשר לדמיין את חיי השגרה והיומיום בלי כל השלטים שקיימים בהם. שלטי חוצות של פרסומות ומודעות, שלטים שמכוונים תנועת כלי רכב או הולכי רכב וכמובן אינספור שלטים שתלויים או ממוקמים בתוך בנייני עסקים ומסחר שמכוונים את העוברים והשבים ומסייעים להם להגיע בקלות ובמהירות ליעד שלהם. סוג נוסף ונפוץ שאפשר לראות בכל מקום הוא שלטי נא לשמור על הניקיון שמתאימים בעצם לכל מקום שיש בו אנשים בכל גיל וללא קשר לעיסוק או לקשר שלהם למקום עצמו. אנשים רוצים לדעת בקלות היכן המעליות, היכן המשרד או המרפאה שהם מחפשים, היכן השירותים וכמובן לאן צריך ללכת. בלי אותם שלטים אנשים רבים פשוט לא היו יכולים לדעת לאן צריך ללכת ומאיפה הכי כדאי להגיע והיה יכול להיווצר בלגן גדול. כאשר מפיקים ומייצרים שלטים שמתאימים לכל מקום ולכל סיטואציה – אין ספק שהרבה יותר קל להתמצא ולסייע למי שמגיע לאזור לא לבזבז זמן או לחזור על עקבותיו שלא לצורך.

הפקה של שלטים מותאמים אישית

כאמור – בקושי אפשר כיום למצוא שלטים גנריים ויש מודעות גבוהה כיום להתאמה אישית של שלטים למיקום או לסיטואציה שרלוונטית אליהם. לפעמים דרושים שלטים בשפות שונות, אולי אפילו בלי עברית בכלל, לעיתים צריך שילוב של שפות ובמקרים אחרים מה שצריך לשים אליו לב זה הגודל של האותיות והכיתוב. יש הרבה פרמטרים לקחת בחשבון לפני שמפיקים שלט בהתאמה אישית וללא ספק השלט יהיה הרבה יותר נכון ויעיל אם וכאשר יותאם לצרכים של האנשים שמגיעים לשם ויענה על השאלות שעשויות להתעורר אצלהם, שהרי זה התפקיד של השלט – לחסוך מאותם אנשים לשאול שאלות ולתת להם מיד את התשובות שהם צריכים להסתמך עליהן כדי למצוא את המקומות שהם מחפשים. השלטים צריכים להיות עמידים וחזקים על מנת שיישארו במקומם כמה שיותר זמן.

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *