הפרויקט של רביבו: תוך יומיים בלבד נמכרו כל הכרטיסים למופע

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הצלחה אדירה למופע של הפרוייקט של רביבו שיזם יו״ר חוויות ומחזיק תיק מורשת ישראל אמיתי כהן תוך 48 שעות אזלו כל 400 הכרטיסים להיכל התרבות בחוויות קרית משה

כפי שפורסם לראשונה ברחובות ניוז יום רביעי הקרוב 3.4.19 יתקיים בשעה 20:00 מופע מלא של הפרוייקט של רביבו בהיכל התרבות בחוויות קרית משה שמכיל כ 400 מקומות ישיבה . הכרטיסים נמכרו במחיר מסובסד של 50₪ הודות לגיוס הפרוייקט ע״י אמיתי כהן יור חוויות הנכנס .
אמיתי כהן יור רשת חוויות ומחזיק תיק מורשת יהודית בעירית רחובות ״ אני שמח וגאה על הצלחת הפרוייקט שתוך זמן קצר אזלו מאות הכרטיסים . אני מאמין שתרבות יכולה לקרב ולאחד בין כלל הציבור ואחת המטרות מהמדיניות שאני מוביל בתחום התיקים שבאחריותי לקדם אירועי תרבות ופנאי איכותיים לכלל תושבי העיר ובמחיר לכל כיס אני מזמין את תושבי העיר לחגיגת תרבות מסביב לשעון ״.

גולן ביטון מנהל חוויות קרית משה ״אני מודה ליו”ר חוויית הנכנס אמיתי כהן על כך שהביא אירוע בסדר גודל ארצי לעיר רחובות ובפרט שחוויות קרית משה יהיו שותפים לאירוע תרבות ממעלה ראשונה ובמחיר לכל כיס לכלל תושבי העיר , כפי שכבר אמרתי בעבר אולם המופעים בקרית משה הוא השני בגודלו ברחובות המכיל כ 400 מקומות ישיבה ועם שיפוץ האולם שכולם מייחלים לו הוא יהווה למוקד תרבותי ומזמין לאירועי תרבות מסביב לשעון לרווחת תושבי העיר ״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן