השאלה המביכה של רחמים מלול ואיך הרוויח אייל גולן 7 מיליון שקל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

יום ראשון:  סנ”צ אלעד קליין תושב רחובות, נכנס לתפקידו החדש כמפקדה של תחנת טייבה קליין: “ביראת כבוד ובתחושה עמוקה של שליחות ואחריות, אני מקבל על עצמי היום את הפיקוד על תחנת טייבה. אתגר לא פשוט בתקופת הקורונה”. את הראיון התקשורתי הראשון בתפקידו העניק קליין לרשת תקשורת ערבית PANET כמו שרק הוא יודע. בהצלחה!

סנ”צ אלעד קליין

 

 

יום ראשון: ראיונות של המועמדים למכרז הזום של מנכ”ל החברה העירונית. לאחר שמיעת שני המועמדים, אייל פרנקל ואורן אהרוני, שוחחו חברי הדריקטוריון בזום, דוברת העירייה אביטל רגב קיסר ניסתה להסביר שהחברה צריכה אדם צעיר רעב כמו אהרוני בניגוד לפרנקל שבדיעבד נבחר והוא בן 57, אחד מחברי הדירקטוריון השיב לרגב שהוא מחפש מנכ”ל חרוץ ולא רעבים כי הוא לא מסעדה או בית תמחוי. בסופו של דיון ביקש דורון מילברג שההצבעה תהיה פה אחד וגם רגב לבסוף הצביעה בעד פרנקל.

אפרופו דוברת העירייה אביטל רגב קיסר, שבה מחופשת מחלה לאחר שנעדרה מעבודתה, יש לציין שרגב השתתפה במכרז למנכ”ל החברה העירונית מביתה, במקביל היא עשתה בדיקת קורונה וכשקיבלה תוצאה שלילית היא מיד עדכנה והרגיעה את עובדי הקומה השישית שהם לא צריכים לחשוש מבידוד נוסף אחרי מה שכבר עברו לא מכבר.

אביטל רגב קיסר

 

 

יום שני: הפייטן בן עשור מגיע לעליה לתורה באחד מבתי הכנסת ברחובות, של אחת הדמויות החסויות במערכת הבטחון, עשור ומנהלו רענן נגר תעדו את המעמד המרגש והעלו לרשתות החברתיות. אלא שתוך זמן קצר התבקשו עשור ונגר להסיר את הסרטונים מחשש שהדמויות שהשתתפו ייחשפו. כמובן שהסרטונים הוסרו אך את ביצוע המרגש של עשור אף משתתף לא ישכח.

הפייטן בן עשור

 

יום שלישי: ממלא מקום ראש העיר זהר בלום ביצע בדיקה רפואית בבית החולים קפלן ונאלץ להעדר מתפקידו למשך 24 שעות (לא שהרגשתם). בלום שהונחה על ידי רופאיו לחדול מעבודתו לא ממש נענה להם והמשיך לנהל את מערכת החינוך עד לרגע הבדיקה המורכבת כיאה לבלום שלא חודל מהשקעתו בכל מצב ובכל אפשרות. לדואגים שבינינו- הבדיקה יצאה תקינה והכל בסדר.

זהר בלום ממלא מקום ראש העיר

 

 

יום רביעי: זמר העשור הרחובותי אייל גולן שלא מזמן עבר להתגורר בדירתו החדשה במתחם שבנה מול קניון רחובות, מכר השבוע את ביתו במגדל היוקרה בפארק צמרת בתל אביב, הבית נמכר תמורת סכום אסטרונומי של 25 מיליון שקלים, גולן רכש את הבית בזמנו ב- 18 מיליון שקלים ועשה רווח של 7 מיליון שקלים, שיהיה מברוק. ביום חמישי הופיע גולן בהתרגשות ולראשונה בהתאם להנחיות הקורונה בנחל חדרה כשכולו זורח מאושר ועושר.

אייל גולן בהופעה בחדרה (צילום אינסטגרם)

 

 

יום רביעי: טקס חנוכת מבנה מתנ”ס תנופה במזרח העיר. הראיס רחמים מלול נאם ובירך ובשאלה מביכה לסמנכ”ל רשת חוויות גולן ביטון (שמנהל במקביל את מתנ”ס קרית משה ומתנ”ס נוה יהודה) שאל מלול את ביטון בנוכחות כולם אם הוא מעונין לנהל גם את המתנ”ס החדש שנחנך. ביטון שהסמיק כמובן לא השיב.

רחמים מלול
ראש העיר רחמים מלול

 

 

יום חמישי: חבר המועצה אביב איטח ארגן מפגש חברים לבוס שלו ולשר זאב אלקין בביתו של חבר מרכז הליכוד גלעד מזרחי. הגיעו לכבד עשרות חברי מרכז ליכוד, ראשי מועצות מהאזור בהם ראש מועצת מזכרת בתיה גבי גאון, סמנכ”ל רשת חוויות גולן ביטון ששוחח עם אלקין בצד (מענין על מה), אגב, אלקין אחראי גם על המועצה להשכלה גבוהה ועל רשת המתנ”סים.

 

 

יום חמישי בערב: יו”ר ועד עובדי העירייה רמי מדהלה מופתע ממסיבת הולדת 50 שארגנו לו חבריו בחווה. כל משתתף התבקש שלא לתעד את האירוע ולא להכנס עם פלאפון וכן כל משתתף שילם מכיסו 200 שקלים וזה כלל ארוחת קייטרינג מפוארת ושתיה חריפה חופשי, הגיעו לכבד עשרות מחבריו ויש האומרים למעלה ממאה איש. את מדהלה הביא אל המקום איש העסקים וחברו משה עזרא שהיה בין המארגניםת בין המשתתפים- סגן ראש העיר יניב מרקוביץ, חבר המועצה רועי שרעבי, סמנכ”ל חוויות גולן ביטון, החתן של הראיס חיים פוגל, על השירה ניצחו הזמרים ישי לוי, רובי לוי ולואי עלי.

 

 

יום שישי: חבר הכנסת עודד פורר בנו של ראש העיר לשעבר שוקי פורר. קיבל הודעה שעליו להכנס לבידוד. פורר פעל בהתאם להנחיות והבין שזה בגלל שנפגש יום קודם לכן עם ראש מועצת שומרון יוסי דגן שאובחן כמאומת.

ח”כ עודד פורר

 

לקראת שבת ורגע לקראת הסגר, משחררים הזוג הרחובותי המאושר אילנית לוי ואלירז שדה, תמונה זוגית מושלמת להנאתכם.

אילנית לוי ואלירז שדה (צילום מהאינסטגרם)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן