השאלה המפתיעה של רחמים מלול למתן דיל והשאלות המביכות לדניאל גרינברג

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: השאלה המפתיעה של רחמים מלול למתן דיל ותגובתו שהצחיקה את כולם, איזו חברת מועצה הגישה תלונה במשטרה ועל מה והשאלות המביכות עליהן השיבה דניאל גרינברג

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

 

ראשון: מזל טוב לסגן מנהל אגף רשות החניה והפיקוח בעיריית רחובות ניסים כהן שחגג 67 קיצים. נאחל לו בריאות ואריכות ימים.

ניסים כהן

 

ראשון: אלמונים פרצו לחשבון הפייסבוק של חברת מועצת העיר רחובות עו"ד קארין ברגינסקי. בתגובה התייצבה ברגינסקי בתחנת משטרת רחובות והגישה תלונה, כעבור שלושה ימים של פעולות קדחתניות, הסיכמה הנהלת פייסבוק ישראל להשיב לפעילות את חשבון הפייסבוק שלה והכל חזר למקומו, בזכות עבודת סיעתה "תקווה חדשה".

קארין ברגינסקי בתחנת משטרת רחובות

 

שני: ועדת המכרזים של עיריית רחובות מתכנסת. ראש העיר רחמים מלול פנה לפתע לחבר הועדה עו"ד מתן דיל ואמר: " אני בטוח שאם הייתי מתמודד לפריימריז היית תומך בי". דיל השיב: " לא רק שהייתי תומך בך, הייתי מנהל המטה שלך", (כולם צחקו).

רחמים מלול בנימין נתניהו ומתן דיל צילום רחובות ניוז

 

חמישי: מ"מ ראש העיר רחובות זהר בלום וחברות סיעתו למועצת העיר אוה גור ואורית שרגאי, מגיעים להשקת מטה הבחירות המרכזי של "יש עתיד" בגני התערוכה בהשתתפות יו"ר הסיעה וראש הממשלה יאיר לפיד. רגע לפני הסערה התקשורתית של השרה אורנה ברביבאי הצטלמה איתה גור.

כנס יש עתיד בגני התערוכה

שישי: הספר הרחובותי של הסלבס הראל יעיש, מגיע אל בית משפחת איל גולן, אוסף את חברו ליאם ואחיו יאן היישר אל המספרה. בסיום מחזיר הספר האדיב את יאן והאב, איל גולן מפרגן בסטורי ומשתף עם קרוב למיליון העוקבים.

צילמי מסך סטורי

 

שישי: רגע לפני שבת, מתפנה תושבת רחובות, דניאל גרינברג גולן לשאלות הגולשים. שתיים מהן היו די מביכות, הראשונה: " נראה שאת והילדים של אייל גולן בנתק רציני". גרינברג השיבה בהומור: " כן נתק רציני של חצי שעה". השאלה השניה המביכה היתה: "האם עשית בגרות מלאה?". תשובתה היתה קצרה: "לא".

 

שישי: חבר מועצת העיר רחובות אבי קינד נוחת בארץ לאחר ששב מחופשה משפחתית בחו"ל.

 

שבת: מזל טוב למשפחת מלול, הסבא רחמים והסבתא זהבה של יהודה מלול, בנו של חגי, שעלה השבת לתורה בבית כנסת "אשל אברהם" לרגל בר המצווה.

מזל טוב

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: