השבוע במנגל: שיחת הטלפון ה”מטרידה” מרחמים מלול, ולאחר קמפיין מוצלח מדוע מסרבת אילנית לוי לנקות את ביתה?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השבוע במנגל: שיחת הטלפון ה”מטרידה” מרחמים מלול, ולאחר קמפיין ניקיון מוצלח מדוע מסרבת אילנית לוי לנקות את ביתה?

 

ראשון: מזל טוב לחגי מלול, הבן של הראיס רחמים וזהבה מלול, שחגג ביום ראשון 42 אביבים. בגלל מגבלות הקורונה, משפחת מלול חגגה בצניעות לבנם הרביעי בהיררכיה. יום לפני כן, חגגה יום הולדת חברת המועצה אוה גור שהחליפה קידומת ל- 40, שיהיה לכולם מזל טוב.

חברת מועצת העיר רחובות,אוה גור

 

ראשון: דחייה נוספת לסיום הסכסוך- במסגרת ההסכם המתגבש בין זמר העשור אייל גולן (הרחובותי)לבלוגר עומרי חיון (רחובותי לשעבר), יציגו השבוע הצדדים הסכם פשרה לבית משפט, כך תוסר התביעה שהגיש גולן נגד חיון בסך מיליון שקל. העיקר שכולם מרוצים.

 

שני: כוכב הריאליטי אלירז שדה ובן הזוג של מלכת היופי אילנית לוי מצא בחצר ביתם ברחובות חגב. לוי ראתה את החגב רק בסטורי שהעלה בעלה שדה, כששבה אל ביתה היא שיתפה את כולם בטראומה: ” זה שאני יושבת ככה בשעה כזו עם קפה, בלי מעש, זה בגלל שאני בטראומה, אחרי שאני חווה טראומות כאלה אני לא יכולה לעשות כלום כמה שעות, אני גמורה”.

אילנית לוי והחגב שפרסם בסטורי שלו אלירז שדה

 

שני: ההופעה הראשונה של חבר המועצה שלמה מונטג שבמסגרת רוטציה החליף את חבר המועצה שי קזיוף. במקרה, יצא ש”הופעתו” של מונטג בשגרת העבודה היתה בועדת הביקורת. לא היה לו הרבה מה לומר אבל הוא נראה שהוא מתחיל לחזור לעניינים.

חבר המועצה שלמה מונטג

 

שלישי: מנכ”ל החברה העירונית אייל פרנקל מגיע לביקןר במתחם החיסונים שבמתנ”ס קרית משה. פרנקל פגש את סמנכ”ל רשת חוויות גולן ביטון שאירח אותו במשרדו, פגישת ההיכרות הראשונה נרשמה דוקא במתחם החיסונים, העיקר שנפגשו בסוף.

אייל פרנקל וגולן ביטון

 

שלישי: ראש לשכת ראש העיר צביקה מדהלה מקיים את מצוות כיבוד הורים. מדהלה יוצא מבנין העירייה, לוקח את הוריו לבצע חיסון קורונה, באותו היום הגיע גם מ”מ ראש העיר בנצי שרעבי לבצע חיסון, לכולם אגב זה החיסון הראשום בסדרה. ביום ראשון- (מחר), יבצעו רחמים מלול ועודד עמרם את החיסון השני בבית החולים קפלן, לפי הערכות, שבעה ימים לאחר החיסון השני, הקורונה אמורה להיות מאחוריהם. העיקר הבריאות.

צביקה מדהלה ובנצי שרעבי

 

רביעי: הזמר והמלחין הרחובות גולן אברהם בחר לרגש ביום הולדתו ה- 36 עמותה לילדים בסיכון. אברהם תרם לעמותה 25 אלף שקלים. בחודש שעבר כזכור תרם אברהם לעמותה 50 אלף שקלים. לאחר תרומתו המרגשת, קיבל אברהם תעודת הוקרה ולמקורביו סיפר עד כמה הדבר גרם לו לסיפוק אדיר. אז המנגל מאחל המון מזל טוב ויישר כוח על התרומות המרגשות.

הזמר והמלחין גולן אברהם

 

חמישי– בשעת ערב מאוחרת וסמוך לחצות הלילה, מאות מתושבי העיר רחובות, מקבלים שיחת טלפון מוקלטת, על הקו – ראש העיר רחמים מלול שמתריע בפני הסגר השלישי ופונה לתושבים לשמור על ההנחיות ובריאותם. תגובות כועסות נשמעו מצד התושבים שהועלו מיד ברשתות החברתיות, חלקם תייגו את העמודים של רחמים מלול וסגנו יניב מרקוביץ אך עד לרגע זה לא קיבלו הסברים. בשרשור הודעות בעמוד הפייסבוק הגדול של העיר “איך אתה יודע שאתה רחובותי“, כתבה הלנה נזרי- אזולאי: “איך שאני שומעת אותו אני מנתקת… איפפפ”. אחד התושבים ביקש בציניות להשיב ופתח שרשור הודעות נוסף תחת הכותרת ” רחמים מתקשר לתושבים, בואו נתקשר אליו בחזרה”. לסיכום: על השיחה המוקלטת כל העיר שמעה.

רחמים מלול והניד האישי שלו

 

שישי: אחרי חלוקת עוגות “דה לה פה” על ידי הבעלים אבי קינד, הגיע תורה של חברתו לסיעה חברת המועצה אורית שרגאי, שמגיעה עם נשות רחובות החדשה וחבצלת אל מתחם החיסונים במתנ”ס קרית משה ןעם קרטונים של תותים. שרגאי סיכמה: “התרגשות ותודה גדולה מהצוותים הרפואיים של כללית ומכבי שלוקחים חלק במבצע חיסון האוכלוסייה במתנס חוויות בקריית משה מהמחווה של אמהות משכונת רחובות החדשה וחבצלת שפינקו אותם במשלוח טרי של פירות טריים”.

אורית שרגאי, נשות שכונות רחובות החדשה וחבצלת והתותים

 

שישי: סיעת “תקווה חדשה” בראשות גדעון סער עדיין מחפשת נציג בעיר רחובות, למנגל נודע כי קיימים מגעים כלשהם אך אין עדיין החלטה אם יש לסיעה נציג בעיר. בינתיים ממשיך אבי קינד לסמן לסער לייק על כל פוסט שעולה בעמוד של הסיעה. נמשיך לעקוב.

גדעון סער עדיין ללא נציג ברחובות

 

כוכבת הריאליטי “האח הגדול” ותושבת העיר רחובות אביבית בר זוהר, יצאה בסופ”ש לנפוש בדובאי. בר זוהר שמשתפת כל רגע אפשרי בסטורי, לא ממש התנתקה, במהלך השבת עדכנה שיש “בלגן” באח הגדול ובמוצ”ש כולם חייבים לראות. חופשת עבודה כבר אמרנו?😊

אביבית בר זוהר

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן