השיפוץ שלא נגמר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

תושבי שכונת מילצ'ן ברחובות מרגישים היטב את עבודות הפיתוח והתשתית שנערכו לאחרונה ברחוב משה מזרחי. לטענתם על אף שהזמן נמשך זמן רב המציאות בשטח מראה תמונה אחרת לגמרי. העירייה: לצערנו לא ניתן להשלים את העבודות במקון עד להעתקת העמוד.

רחוב משה מזרחי ברחובות נחשב לעורק תחבורה ראשי בעיר רחובות בפרט ועבור תושבי שכונת מילצ'ן בכלל.
לפני למעלה משנה עיריית רחובות החלה לבצע בשכונה עבודות תשתית ופיתוח שכללו את סגירת רחוב משה מזרחי בקטע הרחובות, טשרניחובסקי-ישעיהו וסגירת רחוב ירמיהו בקטע הרחובות, ישעיהו-כהן יחזקאל.
וזאת על מנת לבצע עבור רווחת התושבים עבודות הכוללת פיתוח נופי,תאורה,החלפת קווי ביוב וניקוז ,ריבוד אספלט פיתוח מדרכות והנגשה לעיוורים.
"רק לפני כמה חודשים הסתיים שיפוץ של רחוב משה מזרחי .וככה הוא נראה היום",מספר אחד מתושבי השכונה שלא מצליח לעצור את אכזבתו לנוכח המציאות שנגלת לעיניו לנוכח העובדה שהמדרכות לא הושלמו כנדרש ובמרכז הכביש עדיין עומד לו עמוד של חברת החשמל.
לטענתו,נעשה כאן ניסיון לעוות את המציאות מצד עיריית רחובות. "זה מרגיז שרשות מקומית שבודאי מתנהלת על פי תוכנית לא מצליחה ליישם זאת בשטח .היכן כל מהנדסי העיר שחתמו על סיום העבודות , כאשר בפועל אנו רואים שהמדרכות אינן מסודרות ובחלקן חסר חומר.נכון,שלעיריית רחובות הייתה כוונה טובה .אך בפועל התוצאה הסופית היא הפוכה במיוחד שהמדרכות המשמשת את ילדי האזור
ההולכים לבתי הספר שבורה". 'שיא האבסורד הוא אותו עמוד חשמל במרכז הכביש", הוא ממשיך 'עד עכשיו לא היה לעיריית רחובות זמן לטפל במפגע הזה. למי הם מחכים בדיוק?.מדוע לא מבצעים עבודה כמו שצריך? כפי שניתן לראות בשטח"

מדרכה ברח' משה מזרחי

"למה ככה צריך להיראות רחוב אחרי שיפוץ" המדרכה שנותרה
מעיריית רחובות נמסר בתגובה: "מדובר בעמוד מתח גבוה שבאחריותה של חברת החשמל להעתיקו ממקומו.
עיריית רחובות שילמה עבור העתקת העמוד לפני למעלה משנה, ומאז, האחריות על ביצוע העבודות להעתקת העבודות הינה על חברת החשמל.
לצערנו לא ניתן להשלים את העבודות במקון עד להעתקת העמוד".

האם השלמת האי תנועה גם קשורה לחברת החשמל?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *