השרה פנינה תמנו שטה הגיעה לחזק ולברך את שחקני בני יצ'אלאל באווירת ניצחון : "גאה בכם אתם שחקני נשמה"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השרה תמנו שטה הגיעה לחזק ולברך את שחקני בני יצ'אלאל רגע לאחר נצחונם : "שמחה לפגוש אתכם שחקנים יקרים, גאה בכם אתם שחקני נשמה".

 

השרה פנינה תמנו שטה הגיעה לצפות במשחק המכריע של קבוצת בני יצ'אלאל; הקבוצה סיימת בתוצאה 1:0

קרדיט: נגה מלסה

הבוקר (יום ו) הגיעה שרת העלייה והקליטה, ח"כ פנינה תמנו שטה במפתיע למשחק העונה בליגה ג' של קבוצת בני יצ'אלאל נגד הפועל בני אשדוד. השרה תמנו שטה לשחקנים: "אתם מקור לגאווה".

השרה תמנו שטה פגשה את השחקנים לפני העלייה למשחק ואמרה להם: "השרה פנינה תמנו שטה בפתח המשחק לשחקני הקבוצה: "אני שמחה לפגוש אתכם שחקנים יקרים, גאה בכם אתם שחקני נשמה. הקבוצה שלכם קיימת 17 שנה, והיא הוקמה לא רק על ספורט אלא קודם כל על קידום אחווה ישראלית, שזו גולת הכותרת של יום העצמאות שרק עכשיו חגגנו. אני יודעת שעברתם תקופה לא פשוטה בקורונה ורק בזכות הערבות ההדדית של בוגרי הקבוצה ותורמים אתם על המגרש משחקים. המשיכו להוות מודל לחיקוי לנערים ונערות רבים, התרומה שלכם חשובה, וכייף לראות קבוצה כל כך מגוונת, אני מאחלת לכם הצלחה רבה, כשם הקבוצה זה אפשרי אין מגרש ויעד שלא תוכלו לכבוש".

קרדיט: נגה מלסה

המשחק המכריע נגמר בתוצאה מצוינת מבחינתה של קבוצת בני יצ'אלאל, 1:0. בימי אלה נלחמת הקבוצה כדי לעלות ליגה, ולהמשיך להתפתח. בשגרה, דואגת הקבוצה בין השאר לתת במה לכשרונות צעירים יוצאי אתיופיה. זאת ועוד, הקבוצה מקדמת שוויון הזדמנויות ונותנת במה ליוצאי העדה האתיופית לממש את הפוטנציאל שלהם כשחקני כדורגל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן