השתלות שיער בחו”ל למראה המושלם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השתלות שיער בחו”ל למראה המושלם

המראה החיצוני שלנו חשוב לרובנו. בגלל זה אנו מקפידים להתלבש במיטב בגדנו כשאנו יוצאים החוצה וכמובן גם עומדים מול המראה ומסרקים את השיער, וזאת בהנחה שיש לנו שיער לסרק. גברים לא מעטים סובלים מהתקרחות בעקבות תורשה, תזונה לקויה או כל סיבה אחרת, והם אינם מרוצים ממה שהם רואים במראה בכל בוקר. היום, למרבה המזל, קיימת שיטת השתלת שיער המאפשרת להצמיח יותר שיער על הקרקפת.

מהי השתלת שיער?

קיימות טכנולוגיות שונות להשתלות שיער, אשר הולכות ומתפתחות לאורך זמן. אחת הטכנולוגיות הבולטות יותר היא השתלות זקיקים מהתורם עצמו. כלומר, לוקחים זקיקים בריאים מהקרקפת של המטופל ומשתילים אותם אל תוך האזורים הקרחים. לאחר ההשתלה, הזקיקים מתחילים לצמוח ומתקבל שיער בריא יותר. מכיוון שמדובר בשיערו של המטופל עצמו, הגוף אינו רואה בשיער עצם זר ולכן אינו דוחה אותו. כמו כן, אמנם מדובר בפעולה כירורגית, אך היא אינה פולשנית כמו שיטות אחרות להשתלות שיער, וגם ההחלמה ממנה קלה יותר. עם זאת, בתקופת ההחלמה חשוב להקפיד על הוראות הרופא ולהימנע מפעולות כמו עישון, נגיעה באזור הקרקפת או חשיפת הראש לקרניה הישירות של השמש.

מדוע דווקא בחו”ל?

השתלות שיער מבוצעות בארץ, אך אנשים לא מעטים מעדיפים לבצע את ההשתלות בחו”ל. השתלות שיער בחו”ל כוללות יתרונות שכדאי להכיר:

1. נהנים ממחירים זולים ומשתלמים יותר מאשר בארץ.

בעוד שההשתלות בארץ נחשבות ליקרות, השתלות שיער בחו”ל מוצעות במחירים נוחים יותר המתאימים גם לאדם ממוצע שאינו מרוויח הרבה כסף, ועדיין מעוניין להחזיר לעצמו את המראה הצעיר והרענן שאבד לו.

2. משתילים שיער ונהנים.

השתלות שיער בחו”ל הן על הדרך גם חופשה למטופל ולמשפחתו. ואי אפשר להתעלם מיחס ה-VIP שמקבל המטופל כשהוא מגיע להשתלה: חדר במלון עם ארוחות מסודרות והסעות שלוקחות אותו למקום הטיפול. על הדרך, אפשר לצאת מהמלון בין ההפסקות ולהכיר טוב יותר את האזור שאתם נמצאים בו.

3. לא כולם חייבים לדעת שאתם מבצעים השתלת שיער.

אם אתם מבצעים השתלה בישראל, סביר להניח שהשמועה על בפרוצדורה תעשה לה כנפיים. אולי איזו דודה תחליט לספר לשכנה או חבר קרוב יפלוט בטעות לשאר החבר’ה. אך אם אתם מעוניינים לבצע את ההשתלה בסוד, חו”ל הוא הפתרון הטוב ביותר. אתם יכולים לספר לכולם שאתם יוצאים לנופש, ומי בכלל צריך לדעת שאתם עומדים לבצע השתלת שיער?

4. קליניקות איכותיות אפשר למצוא גם בחו”ל.

כולנו יודעים שבישראל הרפואה מתקדמת מאוד, אך אין זה אומר שאי אפשר למצוא קליניקות איכותיות לא פחות גם בחו”ל. מומחים טובים נמצאים בכל מקום, צריך רק לברר ולמצוא את האדם הנכון כדי לבצע את ההשתלה.

לסיכום, ההחלטה אם לבצע השתלות שיער בחו”ל או בארץ תלויה בכם. חשוב לבחון את כל האפשרויות לפני שקונים כרטיס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן