התחדשות עירונית?! מבוכה גדולה הערב בעקבות השתתפות דלה של עשרות תושבים בקרית משה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

מבוכה גדולה! התחדשות עירונית בקרית משה אמרנו?! אמש השתתפו בכנס שערכה מנהלת ההתחדשות העירונית של קרית משה וחברת עמידר רק כשלושים תושבים בלבד. מהעירייה נמסר " לכנס ההסברה הגיעו עשרות דיירים והוא הוכתר בהצלחה".

ראש המנהלת בשכונה אור גולדפרב

מארגני הכנס שנערך אמש(שני) במתנ"ס שכונת קרית משה בהובלת ד"ר אור גולדפרב יצטרכו לבצע מסלול מחדש לאחר המבוכה הרבה בעקבות השתתפות של עשרות בודדות של תושבים בלבד שישבו באולם המכיל כארבע מאות מקומות ישיבה. לאחר המצגת ניגשו התושבים אל חדרי הלימוד במתנ"ס וקיימו דיונים בשולחנות עגולים עם נציגי החברה ומובילי התוכנית.

אל הכנס הגיעו נציגי חברת עמידר (בתמונה) שהציגו לתושבי עמידר בשכונה את תוכנית התחדשות עירונית/פינוי בינוי, השינויים והזכויות לכשיחלו בבתיהם ותכלול כאמור גם אותם. עוד השתתף חבר מועצת העיר האמון על התחום, גיא צור ומנהלת שיקום שכונות מטעם משרד השיכון נאוה רידי.

כזכור וכפי שפורסם לראשונה ברחובות ניוז, אך לפני שבועיים התקיימה ישיבה בלשכת ראש העיר רחמים מלול בסופה הוחלט ללוות באופן רציף את פעילותה של ד"ר אור גולדפרב. תזכורת מהכתבה "מנהלת המינהלת להתחדשות עירונית בקריית משה, ד”ר אור גולדפרב זכתה באמונו של רחמים מלול  בפגישה טעונה וקיבלה הזדמנות נוספת". בעירייה טענו "הפגישה נועדה לבירור נוהלי העבודה במינהלת ודיווח על התקדמות תוכנית פינוי בינוי״.

מעיריית רחובות נמסר בתגובה "לכנס ההסברה של עמידר ומינהלת ההתחדשות העירונית של קרית משה הגיעו עשרות דיירים, והוא הוכתר בהצלחה. הדיירים קיבלו את מלוא המידע, שאלו שאלות והשתתפו בשולחנות העגולים. המינהלת עומדת לרשות הדיירים גם בהמשך ותעניק להם את מלוא הסיוע".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *