התקרית המפחידה שעברה בחו"ל קארין ברגינסקי והאם איל גולן יופיע בעיר מגוריו

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: על התקרית המפחידה שעברה קארין ברגינסקי בחו"ל, האם איל גולן יופיע בעיר הולדתו ומגוריו רחובות? וממה התאכזב בשבת החתן שלו אוראל צברי.

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

 

ראשון: חבר מועצת העיר רחובות גיא צור נפגש עם חבר הכנסת אלי כהן,  יוזם חוק הדגלים, במסעדת גחלים בפארק המדע. השניים שוחחו על המצב הפוליטי המורכב ועל הנסיונות להקים ממשלה לאומית, והצטלמו על רקע דגלי המדינה שתלויים במסעדה ומחוצה לה.

גיא צור ואלי כהן

 

ראשון: אירוע פרידה מד״ר גיא לין יו״ר עמותת ידידי קפלן. השתתפו חברי מועצת העיר רחובות עו"ד שמואל בר דאנזאן וגיא צור, ד״ר קרלוס גרוזמן. לאחר מכן המשיכו בר דאנזאן וצור לאירוע של אילן (גלגלי רנ״י).

שמואל בר דאנאזן, גיא צור, עמותת ידידים

 

שני: מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות אפרת צוקרמן ודוברת העירייה אביטל רגב קיסר, אורזות מזוודות וטסות לדנמרק במסגרת משלחת ישראלית, להשתתף בסדנאות בנושא מערך הדיגיטל.

צוקרמן ורגב בקופנהגן

 

שלישי: יו"ר דירקטוריון רשת חוויות אמיתי כהן ממתין לקבל תפקיד חדש ונוסף, הפעם תמורת שכר. למנגל נודע שזהו מינוי של שר הדתות מתן כהנא, שאמור למנותו ליו"ר מועצת בתי העלמין בירושלים. נאחל לו בהצלחה!

חדשות רחובות - אמיתי כהן - רחובות ניוז
חדשות רחובות – אמיתי כהן – רחובות ניוז

 

רביעי: הסלב הרחובותי עידן מלטבשי נפגש עם משפחת ספיר המשפחה ששגעה את המדינה, באירוע גיבוש של חברת האומנים nmc, כמובן שזה תועד.

עידן מלטבשי ומשפחת ספיר

 

רביעי: הראיס רחמים מלול ורעייתו זהבה, ארזו מזוודות ויצאו לבית מלון בעיר הדרומית אילת. הסיבה כנס נדל"ן ארצי. גם הפעם כמו תמיד תחלק הסבתא זהבה מתנות לנכדים, למנגל נודע שהם כבר מחכים

מזל טוב

 

חמישי: מזל טוב לחבר דירקטוריון רשת חוויות וחבר מועצת העיר רחובות לשעבר הרצל טובלי שחוגג 68 קיצים. נאחל לו בריאות ואריכות ימים.

הרצל טובלי

חמישי: חברת המועצה קארין ברגינסקי אורזת מזוודות למרות ההתראות ויוצאת לנפוש בבוקרשט שברומניה, שם פוגשת את בעלה יבגני. ברגינסקי נחתה בשלום, ניגשה לאחד הצ'יינגים להחליף כסף, לפתע נכנסים שני ערבים עם כאפיות, פונים לפקיד ואומרים: "סאלם עליקום", ברגינסקי קופאת במקומה ותוך כדי משיבה להם "עליקום סאלם'. הפקיד מיד מסתיר את הדרכון הישראלי של ברגינסקי, נותן להם שירות מועדף כדי שילכו, וכשהם יוצאים הצ'יינג ברגינסקי מכניסה חזרה אוויר ומשלימה פעימה. לסיכום: הכל עבר בשלום.

ברגינסקי ויבגני ברומניה

 

שבת: מזל טוב לקומיקאי הרחובותי שחגג שבת חתן ועלה לתורה, אביו יקיר, סיפר לו שלא זורקים סוכריות ואוראל לקה בהלם. העיקר שהכל עבר בשלום.

משפחת צברי צילומים מהסטורי

 

חמישי: ממלא מקום ראש העיר המחזיק בתיק החינוך זהר בלום מגיע לכבד בנוכחותו את תלמידי י"ב בישיבת עמיחי שמסיימים את לימודיהם. בלום מסכם: " החודש האחרון של שנת הלימודים הוא אחד הקשים, אני משתדל להספיק להגיע לכל בית ספר, לכבד את כל התלמידים והמורים שלנו. הגעתי לישיבת עמיחי אחרי טקס מרשים בבית ספר רמת אלון. זה השבוע המרגש ביותר של כולם, פרידות, מתנות, המון דמעות של התרגשות, מילים טובות ומה לא. אני מקווה שנמשיך לראות את כולם נשארים לגור בעיר ומקימים משפחות בעיר היפה והמיוחדת שלנו".

זהר בלום מברך באמית עמיתי

 

חמישי: בנובמבר אשתקד היא אמרה לו כן, עכשיו הם נשבעו זה לזו. מזל טוב לעובדת תאגיד המים הבאר השלישית ברחובות מיטל גהה (37), לרגל נישואיה עם בחיר לבה, לירן נהרי (38) מיבנה.

מיטל גהה ולירן נהרי

חמישי: איצטדיון בלומפילד, 30 אלף איש מגיעים להופעתו של הזמר המצליח והאהוב איל גולן שחוגג 30 שנות קריירה. בין המשתתפים, מאמן הכושר האישי אביעד כץ אלירז שדה שמגיע עם ילדיו של גולן, ליאם ואלין, יהודה חנדלי, תומר כהן ובת זוגו, רמי מדהלה, לורי נחמיאס, חן קריטי, איתמר כהן ומשפחתו ועוד רבים.

הופעתו של אייל גולן צילומים מהסטורי

 

שישי: אפרופו איל גולן, חבר מועצת העיר רחובות אביב איטח היחיד מחברי המועצה שפרגן בפומבי לזמר הרחובותי איל גולן על 30 שנות יצירה מוסיקלית ביום שאחרי המופע הגדול בבלומפילד. לאחר כחצי שעה עמוד הפייסבוק המפורסם 'סטטוסים מצייצים' עם כמעט מיליון עוקבים שיתף את הפוסט של איטח שזכה למעל עשרת אלפים לייקים, אלפי תגובות ומאות שיתופים אך הוביל גם לשיח אהבה ושנאה על הזמר הרחובותי. בשבת בבוקר החליטו מנהלי 'סטטוסים מצייצים' להכנע למתנגדי איל גולן והפוסט הוסר.

איטח: "בשם תושבים אזרחים ותושבים רבים, זו לא בושה ואפילו חובה לפרגן לאמן שאתה אוהב פעם ב-30 שנה. לא ייתכן שנפחד בשנת 2022 לפרגן לבן עירנו ואמן שאנחנו אוהבים בגלל מופע צקצקנות, התחסדות וצביעות ויתרה מכך, אני מתבייש שבוחרים לא להוקיר את העשייה המוסיקלית הענפה של איל גולן בעיר רחובות, הפעם האחרונה שהופיע כאן היתה ב2011".

אייל גולן עם רחמים מלול ב-2011 והפוסט של איטח שהוסר מעמוד "סטטוסים מצייצים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *