התראה אחרונה: החניון החינמי היחיד בסכנת סגירה, עודד עמרם ” אם התושבים לא ישמרו על ניקיון החניון נאלץ לסגור אותו”.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צוותי הניקיון הבוקר בחניון החינמי עם עודד עמרם וניסים כהן

התראה אחרונה: יושב ראש מרחב ההסתדרות עודד עמרם על החניון החינמי היחיד בעיר שזוהם לאחרונה  ” אם התושבים לא ישמרו על ניקיון החניון נאלץ לסגור אותו”.

 

חניון הרכבים של מרחב הסתדרות העובדים, ברחוב לוין אפשטיין 31, משמש מזה שנים את תושבי העיר ובפרט את תושבי השכונה. מדובר בחניון היחיד בעיר שאינו מסודר, הוא חניון עפר שמכיל כחמישים מקומות חניה חינם וכצעד מתחשב מצד יושב ראש מרחב ההסתדרות הוא חינם לרווחת התושבים. למרות הפרבילגיה של חניון חינמי הנמצא ממש במרכז העיר, נראה כי יש מי שמנסה להרוס את ההטבה. תושבי השכונה ככל הנראה עושים שימוש לרעה בחניון ומשליכים בו פסולת, אחרים מחנים בו רכבים נטושים ועם הזמן המצב מחייב את ניקיון החניון. הבוקר (שני), בפעם הרביעית השנה, הגיעו צוותי ניקיון, סגן מנהל אגף תנועה ואיכות סביבה ניסים כהן וטרקטור של העירייה, והחלו לפנות את הפסולת אל משאיות האשפה שהגיעו אחת אחרי השניה. בהסתדרות כועסים על התושבים ומאיימים שאם לא חשמרו על הניקיון יאלצו לסגור את החניון ותושבים רבים יסבלו מכך עקב מחסור בחניות במרכז העיר.

יו”ר מרחב ההסתדרות וחבר מועצת העיר רחובות עודד עמרם 

יושב ראש מרחב הסתדרות העובדים וחבר מועצת העיר עודד עמרם סיכם “זו הפעם הרביעית שאנחנו מנקים את המקום עם טרקטורים וצוותי ניקיון. החניון החינמי נולד בעקבות מצוקת חניה נוראית בעיר, הגענו להסכמה עם העירייה והחלטנו להשאיר את החניון פתוח לציבור, מאחר והחניון לא מוסדר, כל מי שחפץ להשתמש בו שידע שהאחריות היא עליו ולכן יש לנהוג בזהירות רבה. על כן כולם רשאים להשתמש בו ובלבד שישמרו על הניקיון. אני לא ממש לא מעונין לסגור אותו ולהעצים את מצוקת החניה, אבל אם לא תהיה לי ברירה איאלץ לעשות זאת. לא ייתכן שאנשים ינצלו את העובדה שהוא פתוח לכולם וללא שמירה וישליכו לתוכו פסולת ביתית, רהיטים וחפצים נוספים. אני קורא לציבור לגלות אחריות ולהמשיך להינות מהחניה החינמית במרכז העיר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן