זהב מהצפון

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מדליית זהב נוספת לרחובות:במסגרת אליפות נהריה הפתוחה בקראטה 2019

השבוע התקיימה בפעם הראשונה אליפות נהריה הפתוחה בקראטה. באליפות השתתפו כ-200 ספורטאים ממועדונים שונים מכל רחבי הארץ וביניהם גם מועדון I.S.K.A דרום הוותיק והמצליח המשמש בית שני לחניכים המתאמנים במתנ״ס "מרכז תקוותינו" ברחובות.

נבחרת מועדון הקראטה I.S.K.A בראשותם של סנסאי מיכאל וילצ'יק והמאמנים שחר מנג'ם ורפי סיטרוק, הפגינה יכולות גבוהות וחזרה עם הישגים מכובדים: 2 מדליות זהב ו-2 מדליות ארד, כאשר לאליפות נהריה יצאו ארבעה חניכים. את העיר רחובות ייצג דביר יניב וחזר עם הישג משמעותי,  מדליית זהב. יניב עלה למקצה הקאטה (סדרת תנועות המדמות קרב צל מול יריב), בו התחרו 19 ספורטאים ולאחר ארבעה סיבובים זכה במקום הראשון.

איציק עובדיה, מ"מ מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "בשבוע שעבר היו אלו השחיינים הרחובותיים, שקטפו את אליפות ישראל וכעת הקארטיסט דביר יניב. כל הכבוד לדביר ולמאמניו. ענפי הספורט ההישגיים ממשיכים לפרוח בעיר וניתן לראות זאת הן על ידי ההישגיים והן על ידי מספר הצעירים המצטרפים למסגרות הספורט".

סנסאי מיכאל וילצ'יק, מאמן קראטה: "הספורטאים הצעירים עובדים קשה מאד. אני גאה מאוד בחניכיי שחזרו עם הצלחות, כמובן מאחל לכל חניכי שנים רבות של התמדה והשקעה. אני מבקש להודות לעיריית רחובות ולמתנ"ס "תקוותינו" על השקעתם במועדון ובחניכים, ואני גאה בנבחרת הזו המביאה כבוד רב לעיר רחובות. אנו בונים ומכוונים לייצר אלופים לחיים, לא רק ברמה הספורטיבית אלא גם בהנחלת ערכים דרך עולם הקראטה, לאהבת הספורט והמדינה".

סנסאי מיכאל וילצ'יק הינו בעל חגורה שחורה דן 5 בינלאומית, מוסמך על ידי התאחדות הקראטה היפנית ועוסק בתחום אומנויות הלחימה.

מהורי הספורטאים נמסר: "זכינו כי ילדינו מתחנכים ומתאמנים אצל סנסאי מיכאל וילצ'יק. סנסאי, מיכה וצוות המאמנים, עושים לילות כימים להביא את ילדינו למצוינות ערכית וספורטיבית, תוך מתן דגש לחינוך וערכים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *