חוויות בסגול: קהילה לאנשים עם מוגבלויות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

חוויות בסגול: קהילה לאנשים עם מוגבלויות

רשת חוויות רחובות, המובילה את הפורום העירוני לאנשים עם צרכים מיוחדים ביחד עם אגף שירותים חברתיים בעיריית רחובות, ארגונים, מתנדבים והורים – מאירה היום את המרכזים קהילתיים חוויות שוויץ המדע ורחובות החדשה בצבע הסגול, לציון היום הבינלאומי לזכויות לאנשים עם מוגבלויות.

"זוהי אמירה למודעות, הזדהות והצהרה – קהילת תושבים עם מוגבלויות היא חלק בלתי נפרד מהחברה שלנו", אומר אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות.

מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון

את המיזם מוביל מנכ"ל הרשת, גולן ביטון יחד עם מנהלות המרכזים, מירב לוי ואסנת לוי. ביטון ציין כי: "התאורה היא דקלרטיבית ונועדה לעלות את המודעות. במהלך החודשים הבאים, נקיים עשרות אירועים בשיתוף אנשים עם ובלי צרכים מיוחדים למטרת מעורבות ויצירת תודעה חברתית".

בתוך כך, במהלך חודש דצמבר תשתתף קבוצת התיאטרון המשולב לאנשים עם ובלי מוגבלויות, אשר פועלת במרכז חוויות שוויץ המדע, בפסטיבל בת"א לציון היום.

בימים אלו נערכת הרשת לאירועי חודש "פברואר יוצא מן הכלל", להעלאת המודעות ולשילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה. יש לציין כי הרשת פועלת כל ימות השנה למתן מענה ושילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה, באמצעות מועדונים, חוגים ייעודיים ועוד.

חדשות רחובות - אמיתי כהן - רחובות ניוז
חדשות רחובות – אמיתי כהן – רחובות ניוז

אמיתי כהן: "יש לנו עשרות שותפים לעשייה, שפועלים מתוך שליחות ואמונה שאוכלוסיות עם מוגבלות וצרכים מיוחדים הם האור שלנו – תרומתם לחברה רבה מכפי שניתן להביע במילים ועל כך תודתי להם, להורים ולארגונים המלווים את התהליכים לשילובם בתוך חיי החברה והקהילה בעיר. תודה לראש העיר רחמים מלול ולמחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות אורית שגראי, על שיתופי פעולה שממנפים את העשייה והתוצאות בשטח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *