חולה מאומת נפגש עם רחמים מלול ואיפה אייל גולן סגר מעגל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: חולה מאומת נפגש עם רחמים מלול ואייל גולן סגר מעגל ואיפה בילה יניב מרקוביץ וזוגתו שנחשפת לראשונה

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

ראשון– הראיס רחמים מלול מקבל בלשכתו את אחד מבכירי עובדי העירייה וחותם לו על אישור מסוים. ביום שני למחרת מגלה אותו עובד שהוא מאומת קורונה, הוא מתקשר לעדכן את מלול שרץ לעשות בדיקת אנטיגן ולמרבה המזל הוא יוצא שלילי. מלול נרגע וחוזר וממשיך בשגרת העבודה.

חדשות רחובות- ראש עיריית רחובות, רחמים מלול - רחובות ניוז

ראשון: סגן ראש העיר יניב מרקוביץ׳ בתל אביב עם בת זוגו, רונה ואחותו טל ובן זוגה. אחד מהאתרים הלוהטים ביותר במדינה השבוע הוא הפופ אפ מוזיאון בתל אביב, שני בניינים המיועדים להריסה ברחוב פנקס שנמסרו לאמנים שונים והפכו למוזיאון אמנות. תורים רבים משתרגים במקום אבל מי שהצליח ליהנות מהתערוכה וגם לצלם ולהצטלם הוא לא אחר מסגן ראש העיר הממונה על חזות העיר יניב מרקוביץ׳. ולא פחות מעניין- בחברת מי הוא היה. יחד איתו ביקרו בתערוכה בת זוגו היפה והמוכשרת, מגישה בערוץ 14 – רונה לוי, אחותו טל ובן זוגה.

מרקוביץ, רונה ואחותו טל עם בן זוגה

שלישי: כוכבת הרשת והרחובותית לשעבר אביבית בר זהר, חשפה השבוע את מיקום החנות שפתחה ברחובות – הרצל 163, למעוניינים זו החנות הפנימית.

אביבית בר זוהר צילום מהסטורי

רביעי: מרים הלן צברי הרחובותית, אימו של כוכב הרשת המצליח אוראל צברי, השתתפה והתארחה בפינת בישול אצל המנחה קובי מחט, וסיפרה על מאכלי המטבח הצרפתי שלמדה להכין בארץ מולדתה. עכשיו נותר רק לאב המשפחה, יקיר צברי, להשתתף בתוכנית טלויזיה ולסמן וי כחול וכך שכל בני המשפחה יופיעו במסכי הטלויזיה.

מרים צברי בתוכנית הבוקר

רביעי: חגיגות יום הולדת לבת של הזמר דודו אהרון, מגיע להופיע מני ממטרה יחד עם מנהלו של מני, עידן מלטבשי הרחובותי. החגיגות לרנה בת ה- 3 נערכו בבית הסבא והסבתא של האם נטלי בהרצליה.

עידן, מני ממטרה ודודו אהרון

חמישי: יום הולדת 48 לנהג של אייל גולן, שאול קרדאנה שגר בדירה הסמוכה במתחם של גולן. קרדאנה חבר ילדותו של אייל, זכה לעשרות ברכות במיוחד מהמעסיק אייל שהעלה סטורי.

אייל גולן ושאול קרדאנה צילום מהסטורי

חמישי: חבר הכנסת אלי כהן מגיע אל מרחב הסתדרות העובדים ונפגש עם חברו יו"ר המרחב וחבר המועצה עודד עמרם וסגנו חיים חסקי, אל הפגישה זומן גם חברם המשותף מהליכוד, חבר המועצה מתן דיל.

מימין- עודד עמרם, אלי כהן, מתן דיל וחיים חסקי

חמישי: חבר מועצת העיר רחובות אביב איטח נפגש לקפה ועוגה לקראת הצהריים עם יו"ר סיעת הליכוד ח"כ יריב לוין. כמובן שזה תועד בסטורי. בארוחת הצהריים הוא נראה עם יו"ר רשימתו במועצה מתן דיל באחת המסעדות ברחובות.

אביב איטח עם יריב לוין צילום מתוך הסטורי

חמישי: אולם נצר, בר מצווה לטוהר חנדלי, בנו של דדי חנדלי המוכר כמנהלו של חברו לילדות אייל גולן. מאות הגיעו לכבד בהם מנהל אגף הפיקוח ליאור שוקרי, חבר המועצה אביב איטח, מנהל ויסגל ברוך עייש, דורון אגייב, איתן מרום ועוד. מהזמרים הגיעו משה פרץ ואלירן צור, אייל גולן שהיה כוכב הערב סיפר שמבחינתו הוא סוגר מעגל מאחר והוא היה הסנדק של טוהר לפני 13 שנים. מזל טוב.

בר המצווה של טוהר חנדלי צילומים סטורי

חמישי: חברת מועצת העיר רחובות עו"ד קארין ברגינסקי המכהנת כראש סניף תקווה חדשה, נפגשה עם שר התקשורת יועז הנדל במשרד התקשורת לפגישת עבודה. למנגל נודע שהנסיעה נשאה פרי ובקרוב יגיעו חדשות רציניות לרחובות. המנגל מתחייב לעקוב ולדווח.

השר יועז הנדל וקארין ברגינסקי

החלמה מהירה לחולי הקורונה השבועיים: דניאל גרינברג (גרושתו הטריה של אייל גולן) שמחלימה בביתה בשכונת המדע. שלמה טולדו, מנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל, שלמה טולדו מהחברה העירונית, ומ"מ ראש העיר זהר בלום שקיבל אל ביתו עשרות זרי פרחים וגלידות במהלך השבוע.

גרינברג, פרנקל, בלום וטולדו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *