ח"כ איל בן ראובן, באירוע שבתרבות ברחובות: "ארוע נפשע של טרור מתוך מתחם  קדוש לאסלאם"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ח"כ האלוף (במיל') איל בן ראובן, חבר ועדת החוץ והביטחון, באירוע שבתרבות הבוקר (שבת) ברחובות: "ארוע נפשע של טרור מתוך מתחם  קדוש לאסלאם. ביקשתי אמש ממנהיגי הציבור הערבי לגנות בקול את הפשע. עד כה לא עשו זאת.

"זה אירוע בעל פוטנציאל לפגיעה חמורה במרקם החיים המשותפים כאן בישראל. מאיתנו נדרש הרבה שיקול דעת, ולא התלהמות".אמר בן ראובן והתייחס גם לחקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו.
בנושא החקירות והממשלה הנוכחית: "זו ממשלה שרבה בה השחיתות על השפיות. ממשל פועל עפ"י רוח מנהיגו, כשרוה"מ פועל בסביבת כסף גדול ומניפולציות, סביבתו מתאימה את עצמה לדרך פעולתו. 

מלחמתה העיקרית של הממשלה הזו היא בשומרי הסף: בית המשפט, מבקר המדינה, לפעמים גם צה"ל ולאחרונה גם העם היהודי שבתפוצות. זו ממשלה שצריכה ללכת הביתה ומהר."
על המחנה הציוני בעידן גבאי אמר: "אבי גבאי איש ראוי להוביל את המחנה הציוני. משימתו הראשונה- לתקן מערכת אוכלת ראשיה. משימתו השנייה והחשובה- לייצר גוש להפלת ממשלת נתניהו."
בנושא האפשרות לשחרור אסירים ביטחוניים בתמורה להשבת גופות החיילים מעזה אמר בן ראובן: "הזמן פועל לרעתנו. הלחץ הציבורי על הממשלה להיכנע לסחיטת מחירים חמורים ילך ויגבר. צריך ללחוץ את החמאס. אני נגד החזרת מחבלים חיים תמורת גופות חיילנו."
בנושא סוריה: "הפסקת האש בסוריה היא זמנית. האינטרס הישראלי- איראן וחזבאללה מחות לגבולות סוריה. עדיפה פעולה מדינית מוצלחת, אך אין להוציא מכלל אפשרות צורל בפעילות צבאית להסרת איומים מתרחבים בגבולנו הצפוני."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *