חמישה פרסים משמעותיים לרחובות בתחרות הרובוטיקה האזורית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הישג מרשים ביותר לחטיבות הביניים מרחובות בתחרות FLL האזורית שהתקיימה אמש בהיכל ארנה בירושלים: 10 קבוצות מ 9 חטיבות שונות בעיר השתתפו בתחרות וגרפו 5 פרסים ראשונים

תחרות FLL היא תחרות מחוזית בתחום הרובוטיקה ( FIRST LEGO League FLL) שבה השתתפו 54 קבוצות מחטיבות ביניים מכל האזור . 
10 קבוצות מחטיבות בעיר השתתפו בתחרות, ובהן תלמידים מכיתות ז-ט חטיבות :
אמית המר, אמית בנות, אמית עמיחי, דה שליט א’ ו ב’ , ישיבת הדרום, קרית החינוך למדעים, התיכון ע״ש רון ארד וקציר א׳ וב׳ , סה״כ 110 ילדים.
התחרות התקיימה אמש בהיכל פיס ארנה בירושלים .

הישג מרשים ביותר לחטיבות הביניים מרחובות בתחרות FLL האזורית שהתקיימה אמש בהיכל ארנה בירושלים: 10 קבוצות מ 9 חטיבות שונות בעיר השתתפו בתחרות וגרפו 5 פרסים מכובדים:

• פרס ההשראה – במקום הראשון זכתה קבוצת אמית בנות
• פרס ההשראה – במקום השני זכתה קבוצת אמית עמיחי
• פרס התכנון המקורי – במקום הראשון זכתה קבוצת דה שליט א ודה שליט ב .
• פרס התכנון המקורי – במקום השני זכתה קבוצת אמית המר
פרס עבודת הצוות – במקום השני זכתה קבוצת אורט רחובות

תוספת : כזכור, גם בתחרות הרובוטיקה האזורית לבתי הספר היסודיים שנערכה בשבוע שעבר זכתה במקום הראשון קבוצת התלמידים מבית החינוך נבון ברחובות . גם קבוצה זו לוותה על ידי שרית זלצמן, רכזת טכנולוגיה ומצוינות עירונית.

בשבוע שעבר התקיים באשכול פיס ערב ההורים לתלמידי חטיבות הביניים המשתתפים בקבוצות הרובוטיקה העירונית, כהכנה לתחרות שהתקיימה היום.
בערב ההורים התלמידים הציגו את  עבודות החקר שלהם במליאה ואת הרובוט האוטונומי שלהם מבצע משימות על גבי לוח. נושא עבודת החקר השנה היה “מסע הישרדות האדם לחלל”, בכל שנה מתנסים התלמידים בעבודת חקר בנושא אחר, שעליו הם נבחנים. הקבוצות מלוות בצוות מורי המדעים של בתי הספר ובמנטורים מקצועיים סטודנטים להנדסה ובוגרי תכנית הרובוטיקה FLL .
שרית זלצמן, ״המורה של המדינה״ רכזת טכנולוגיה ומצוינות עירונית  שריכזה והפעילה את הפעילות העירונית בחצי השנה האחרונה לקראת התחרות: ״התלמידים היו שותפים היום לחוויה טכנולוגית מדעית מעצימה, הציגו את עבודת החקר שלהם בנושא המסע לחלל , את משימות הרובוט ואת ערכי הליבה של תחרות ה FLL . לאורך כל העונה הפגינו ידע ,רצינות , שיתוף פעולה ועבודת צוות . תודה רבה לבתי הספר, להורים התומכים ולעיריית רחובות על הליווי הצמוד ” .
ראש העיר , רחמים מלול: ״כל הכבוד לתלמידים על ההישגים המכובדים. אלה מוכיחים כי ברחובות- מערכת החינוך העירונית היא מהטובות בארץ. אני מודה לכל השותפים לעשייה בתחום החינוך למדעים״
מ״מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זהר בלום: ״אנו מלווים את נושא החינוך למדעים מקרוב, ואני גאה על התוצאות בתחום. נמשיך להעניק לתלמידים ולבתי הספר את מלוא התמיכה״
מנהלת אגף החינוך, אפרת צוקרמן: ״כל הכבוד לתלמידי חטיבות הביניים שהשתתפו בתחרות. הידע והכלים שרכשו ילוו אותם בהמשך הלימודים, וזה הישג חשוב לא פחות מהפרסים שבהם זכו״

שרית זלצמן עם קרית החינוך למדעים
קבוצת אורט רחובות
קבוצת אמית המר
קבוצת דה שליט
קבוצת אמית עמיחי
קבוצת אמית בנות

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן