חרם או לו"ז צפוף? עשרות תושבים ציפו לרחמים מלול אך הם לא ידעו שכלל לא אישר לאפרים קפרא את הגעתו

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אפרים קפרא הזמין את התושבים להדלקת נר שמיני והודיע שזה במעמד ראש העיר. קפרא אף עדכן את לשכת ראש העיר ואלה אישרו שקיבלו את ההזמנה אולם מלול לא אישר את הגעתו לאירוע עקב ריבוי אירועים ועשרות הורים ולידיהם עמדו למעלה משעה בקור העז.מעיריית רחובות נמסר בתגובה : לשכת ראש העיר לא אישרה את הגעתו לאירוע בשל התחייבויות קודמות".

תושב העיר והפעיל החברתי אפרים קפרא הזמין את הצבור להדלקת נר שמיני בחנוכיה הגדולה במזרח התיכון והמוצבת בגן המייסדים שבמרכז העיר. לטענת קפרא באירוע המיוחד אמור היה להשתתף ראש העיר רחמים מלול ולהתכבד בהדלקת הנר על גבי מנוף העירייה שכבר משעה 18:00 התייצב במקום. בשעה 19:30 שראה קפרא כי מלול אינו מגיע הוא החל להתקשר אל מכשיר הפלאפון שלו אך ללא מענה, קפרא ניסה ליצור קשר עם מקורביו אך גם הם לא ענו לו ולא חזרו אליו, בקהל ניתן היה לראות את יוני עפג'ין, מס חמש ברשימתו של מלול אך עפג'ין בחר כנראה שלא להתקרב אל המבוכה. כעבור למעלה משעה של המתנה ומבוכה ומשהילדים והתושבים נראו עוזבים את המקום, נאלץ קפרא להדליק בעצמו את החנוכיה ולאור מנגינת רקע עשה זאת קפרא בעצמו כשהוא על גבי המנוף. בקרבתו של קפרא אמרו "ברור שמלול החרים את קפרא, כל שנה הוא היה מגיע לכבד ומענין שדוקא השנה הוא לא יכל". בעירייה הכחישו את הטענות ומסרו כי למרות הפרסומים של קפרא מלול כלל לא אישר את הגעתו עקב לו"ז צפוף.

מהעירייה נמסר "לשכת ראש העיר לא אישרה את הגעתו לאירוע בשל התחייבויות קודמות".

באירוע חולקו סופגניות ופרסים לילדים והופיע הפייטן והזמר הרחובותי איל טויטו. החנוכיה כזכור מתנשאת לגובה – עשרה מטרים גובה וחמישה מטרים רוחב והיא שוקלת-22 טון. החנוכיה מעוצבת בצורת עץ זית והיא נבניתה על ידי האמן הרחובותי אמיליו מוגלינר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *