חשיפה: הסיבה לפיצוץ שהרעיד את העיר לפנות בוקר- השמדת אמצעי לחימה של המשטרה בשטחים הפתוחים מול בית העלמין גורדסקי.
בסביבות השעה 04:00 לפנות בוקר(שני) החריש את העיר פיצוץ אדיר שגרם להסטריה רבה. ממידע שהגיע אל מערכת 'רחובות ניוז' נחשף כי הסיבה לכך היא השמדת רימון כל ידי יחידת החבלה המשטרתית שבוצע בשטחים הפתוחים במזרח העיר, מול בית העלמין גורדסקי. גורם במשטרה אישר את הדברים ואמר כי אין זו הפעם הראשונה שהמשטרה מבצעת השמדת אמצעי לחימה במקום הזה והוסיף כי המקום נוח למשטרה בגלל מרחבי הראייה הפתוחים. תושבי העיר שפנו למערכת הגיבו בכעס ואמרו " הילדים שלנו התעוררו בבהלה ובבכי, מדוע לא מתחשבים בנו?! למה לא עושים את זה בזמנים סבירים ומודיעים לנו?! איפה האחריות של גורמי המשטרה? הם לא אמורים להיות אחראיים על בטחוננו?".