חשש כבד כי אחד מ-3 הנעדרים בכנרת הוא תושב העיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מפלס הלחץ בעיר בשעות האחרונות עלה לשיא חדש בעקבות מידע שהגיע ממשטרת טבריה על כך ש-4 אנשים טבעו בחוף לבנון על שפת הכנרת ,כאשר במקום שוהים רחובותים רבים בהם ילדים שהגיעו לחגוג את החג וחול המועד פסח באגם הצפוני.

רוחות מזרחיות עזות הפכו את בילוי פסח לסיוט עבור הורים רבים בעיר רחובות.זאת בשל חשש כבד לחייהם של שלושה צעירים שטרם נמצאו, כאשר 2 מהם תושבי המרכז. כל הצעירים נסחפו לכנרת בערך באותה שעה הבוקר (ד').המקרה הראשון היה כאשר צעיר בן 21 ממרכז הארץ נסחף עם מזרן ים יחד עם חברתו שחולצה מהמים בעזרת אופנוע ים.במקביל התפוצץ מזרן ים כאשר שני בני נוער בגילאי 17 שכבו עליו. אותו אופנוע ים שחילץ את הצעירה הצליח גם לחלץ את אחד משני הנערים. במקרה השלישי מדובר בבחור מהצפון.
מי שנמצא בדקות אלו בחוף לבנון הוא רענן נגר מנהלו האישי של הזמר הרחובותי ,יובל דמרי ,שבדומה לנגר נמצא בחופשת חג יחד עם מנהלו על החוף." אנחנו יודעים שיש 3 נעדרים. מעבר לזה לא נאמר לנו כלום,בהמשך המשטרה הוציאה את המתרחצים מהמים. לאור הנסיבות הוזעקו למקום יחידת צוללנים ובעלי אופנועי ים ערכו סיורים לאורך החוף במטרה למצוא ניצולים.לאחר רדת החשיכה על הכנרת החלו להפעיל פצצות תאורה לסייע בחיפושים הנרחבים. אני יודע שיש כאן המון ילדים מרחובות ,אבל אין לי מושג האם מישהו מהם נעדר" הבהיר נגר את תמונת המצב
גם עמית מחבוש הרחובותית נקלעה הבוקר לסיטואציה די חדשה שהצליחה להציל 4 בנות שנסחפו עם המזרן ים והעלתה פוסט בו היא קוראת לאזרחים לא להגיע לכנרת בשל הרוחות החזקות .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *