בקריית החינוך ע"ש עמוס דה שליט, בחט"ע, בה לומדים כתשע מאות תלמידים, מתקיימת תוכנית "מורים ותלמידים חולמים" זו השנה השביעית ברציפות.
לפרויקט שותפים מבחירה 35 ממורי התיכון ומעל 200 תלמידים כל שנה. בתהליכים מקבילים (מורים – מורים, מורים – תלמידים) מתקיימת בתיכון מסגרת לא שגרתית שבה "קהילת לומדים" יצירתית, "חולמת", מתעמקת, מתכננת
ומתמחה בהוראה -למידה מבוססת תוצר.
בקהילה זו לומדים בדרכי המאה ה – 21 , יוצרים קשר אישי -דיאלוגי, וממנפים את יתרונות רפורמת עוז לתמורה בשעות הפרטניות ותומכות ההוראה.הנחת התוכנית היא שהמוטיבציה, העניין, היצירתיות, החוויה הלימודית והקשר המיוחד תלמיד – מורה יביאו לשיפור בהישגי התלמידים בלימודים ובבגרויות.פרוייקט זה מהווה חלק מהחניכה האישית אותה מקבל כל תלמיד בתיכון.
'מורים חולמים' הוא פרוייקט המתנהל בשיטת pbl, למידה מונחית תוצר, בקבוצות קטנות ובמגוון נושאים שונים מאכלי עדות, מוזיקה, מציאת אלגוריתם לחיזוי תוצאות ליגת הnba ועוד…
העצמת התלמיד, יחס אישי ועניין בפרוייקט הם חלק מהקווים המנחים את הפרוייקט.
במסגרת הפרויקט היה ניתן לצפות בשלל תוצרים ומיצגים שונים ומגוונים, יצירתיים, חדשניים ופורצי דרך.