יו"ר מועצת הנוער הנבחרת קוראת לבני הנוער להתנדב וממליצה לכולם לנצל את חופשת הקיץ

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

יו"ר מועצת הנוער החדשה קוראת לבני הנוער להתנדב וממליצה לנצל את חופשת הקיץ: " לצאת החוצה ולנשום אוויר סוף סוף לאחר הסגרים".

רומי פוקס נבחרה כזכור לכהן כיו"ר מועצת הנוער של רחובות, רומי, תלמידת כיתה י"ב בקריית החינוך "קציר", בראיון ראשון לחדשות "רחובות ניוז" מסבירה מה היא רוצה לשנות, מפרגנת למערכת החינוך שעבדה בזמן מבצע שומר חומות וממליצה לחבריה על מגוון פעילויות בחופשת הקיץ.

ספרי לנו איזה תפקידים עשית עד כה?
"במועצת הנוער אני נמצאת שנתיים ומתחילה את השנה השלישית. בשנה החולפת כיהנתי בתפקיד יו"ר הוועדה, האתית-משפטית במועצת התלמידים והנוער העירונית. בתפקיד הייתי אחראית על כל התהליכים המשפטיים במועצה, הייתי אחראית על האתיקה במועצה וכן דאגתי להעלאת מודעות לזכויות התלמיד, וחיזוק הקשר בין מועצות התלמידים הבית ספריות והעירונית. הייתי פעילה השנה גם במסגרת חוגי סיירות של קק"ל, ולקחתי חלק כמדריכה צעירה".

מה לדעתי צריך להשקיע בנוער?
"יחד עם מספר האירועים הארוך שחלפו עלינו השנה, לדעתי יש להשקיע בתמיכה בנוער, תמיכה לימודית וחברתית- שכן, שני התחומים האלו נפגעו קשות בזמן הקורונה, מבצע שומר חומות ומערכת הזום הבלתי פוסקת. כרגע לדעתי, הצוות החינוכי פועל בצורה הטובה ביותר, כמובן שתמיד יש מקום לשאוף הלאה".

מה הייתי ממליצה לחבריי לעשות בחופש הגדול?
"הייתי ממליצה קודם כל, לממש את האפשרות והזכות שלנו לצאת החוצה ולנשום אוויר סוף סוף לאחר הסגרים. מעבר לכך, אני הייתי ממליצה לחבריי לפעול, ולהתנדב, לצאת עם חברים וליהנות באירועי הקיץ של הנוער מטעם העיר, ולהיות בני נוער".

לסיכום, מה את אני מתכוונת לעשות בתפקיד או לשנות?
"אני רואה את התפקיד הזה כהזדמנות. הזדמנות ענקית לפעול, לתרום, להשפיע, ליצור ולהביא טוב. זכות לייצג את הנוער, ולשמש לעזר, להיענות לצרכיו, ולשרת אותו בצורה הטובה ביותר. התוכניות שלי בתפקיד זה ארוכות ורבות, עיקרן הן ליצור מועצה משפיעה ופעילה, מקום שיהווה אוזן קשבת לצרכי הנוער ויפעל למענם. מקום שמוציא לפועל פרויקטים, אירועים ומעשיר את הנוער, ונמצא שם עבורו".

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *