יותר מהר, יותר נוח ויותר בטוח.

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

לידיעת תושבי רחובות: טעינה עצמית של כרטיס הרב קו ב-3,000 עמדות כספונט באמצעות כרטיס אשראי וללא עמלה. השר כץ: "מדובר במהלך שנועד לחסוך לנוסעים את התורים שהשתרכו עד כה בעמדות ההטענה, ולצמצם את הסחת הדעת של הנהג באוטובוס"

בשורה טובה לנוסעי התחבורה הציבורית ברחובות. מעתה יוכלו נוסעי התחבורה הציבורית לטעון את כרטיס הרב קו שלהם, באמצעות כרטיס אשראי וללא כל עמלה בכל אחת מ-3,000 עמדות כספונט הפרוסות בכל רחבי הארץ וכן במכונות הטעינה החדשות הסמוכות לתחנות הרכבת הקלה ולתחנות האוטובוס המרכזיות.עד כה ניתן היה להטעין את כרטיס הרב קו אצל נהגי האוטובוס, דבר שגרם לעיכובים בזמני הנסיעה של האוטובוסים וכן בעמדות הטענה מיוחדות שהוצבו על ידי חברות האוטובוסים בתחנות המרכזיות ובקניונים. כמו כן, ניתן היה להטעין את הכרטיס באתר האינטרנט של הרב קו.

השר כץ ציין כי במסגרת שיפור השירות לציבור הנוסעים יוכל כל נוסע, שברשותו כרטיס אשראי, לטעון בקלות את הרב קו שברשותו בכל אחד מעמדות הכספונט בארץ. עמדות הכספונט ממוקמות בין השאר בקיוסקים, מרכולים, מסעדות וקניונים. "מדובר במהלך שנועד לחסוך לנוסעים את התורים שהשתרכו עד כה בעמדות ההטענה, ולצמצם את הסחת הדעת של הנהג באוטובוס", הוסיף כץ.

יצוין כי באמצעות ההסדר החדש ניתן פתרון חדשני גם לילדים. מעתה, הורים יוכלו לרכוש עבורם חוזה באמצעות המחשב או הטלפון החכם, והילד יוכל לטעון אותו בכל כספונט על ידי העברת הרב קו בעמדה. חידוש נוסף- בעזרת אפליקציית רב קו און ליין ניתן לאתר עמדת הטענה קרובה בסביבת הנוסע.

 

על פי נתוני משרד התחבורה, כ-3.5 מיליון נוסעים מחזיקים בכרטיסי רב קו, ורובם הגדול מחזיקים גם בכרטיס אשראי. לטובת הנוסעים שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי, העמיד משרד התחבורה עמדות מיוחדות המאפשרות לטעון את כרטיס הרב קו באמצעות כסף מזומן.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *