ילדי רשת מעונות ‘צעדים’ והוריהם, פתחו את פרויקט “ספריית פיג’מות” באירוע חגיגי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כ-200 ילדים משתתפים בפרויקט, שמטרתו להנחיל לילדים את האהבה  לקריאה ולספרים, תוך פיתוח כישורי שפה והעשרת אוצר מילים


כ-200 ילדים מכיתת הבוגרים ב-7 מעונות רשת “צעדים” של רשת חוויות השתתפו בפתיחת הפרויקט “ספריית פיג’מות”, באירוע חגיגי בהשתתפות ההורים. מדובר בפרויקט חינוכי ייחודי מיסודה של קרן “גרינספון” ובשיתוף עם משרד החינוך, אשר מטרתה להנחיל לילדים את האהבה לקריאה ולספרים, תוך פיתוח כישורי שפה, העשרת אוצר מילים, חשיפה לספר והעשרת הספרייה הביתית.

באירוע, נהנו הילדים והוריהם, מהופעת תיאטרון אשר הציגה את הספר הראשון בסדרה  “אוי, לא, ג’ורג’!”. בנוסף קשטו ההורים והילדים את תיק הספר והכינו עבודת יצירה הקשורה לתוכן הספר.

“ספריית פיג’מות” משולבת בקרב ילדי כיתת הבוגרים ברשת ‘צעדים’. במהלך הלמידה, צוות המעון מקריא את הספר ומשוחח עליו דרך המחזה, מפגש, משחק ועוד ובמקביל, ההורים בבית קוראים עם הילד את הספר, לומדים יחד מושגים ומילים ונהנים מפעילות חינוכית משותפת. הילדים יקבלו מידי חודש ספר מתנה, במהדורה מיוחדת של ‘ספריית פיג’מות’.

אסנת לוי מנהלת אגף הגיל הרך ברשת חוויות, מסרה: “אנו רואים במעונות צעדים כמרכז חינוכי התפתחותי, בו הילד זוכה למסגרת חינוכית עשירה, המותאמת לשלבי התפתחותו. ‘ספריית פיג’מות’, הוא פרויקט שעונה על צרכים אלו והוא חלק מהתוכנית החינוכית ושיתופי הפעולה המוצלחים עם ההורים והילדים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן