יש כסף! מתן דיל הביע דאגה מהלוואה של 40 מיליון ומלול הפתיע וגילה ” זכינו בכמאה מיליון שקלים ממכון ויצמן”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ישיבת מועצת העיר רחובות הערב במרכז ההפעלה העירוני

יש כסף! מועצת העיר אישרה הלוואה של ארבעים מיליון שקלים לטובת המשך פיתוח וקידום החינוך בעיר. דיל הביע דאגה אבל מלול גילה “צפויה הכנסה של כמאה מיליון שקלים לעירייה מתביעה שזכינו מול מכון ויצמן”.

ראש העיר רחמים מלול וממלא מקומו זהר בלום המחזיק בתיק החינוך אישרו הערב(רביעי) במועצת העיר שנערכה במרכז ההפעלה של עיריית רחובות (בקניון רחובות) ,זאת לאור המצב הביטחוני.  הלוואה של ארבעים מיליון שקלים המיועדים לקידום ופיתוח נושא החינוך בעיר.

טרם ההצבעה נאם יושב ראש האופוזיציה עו”ד מתן דיל והביע דאגה להלוואה שלדבריו תהיה זו בכיה לדורות. דיל ” בסופו של דבר כל אחד יצביע על פי צו מצפונו, אני מוטרד ואני לא רוצה להשתמש במילים בוטות אבל דואג שלא יהיה לנו, לעירייה איך להחזיר את ההלוואה הזאת בעתיד. אני מבקש לחשוב על ההצבעה בצורה רצינית ולקחת אחריות על הצביה כזו”.

בנאומו שיבח דיל את מלול בצמצום הגירעון ואמר “שניים עשר וחצי מיליון שקלים בגירעון התקציב השוטף של העירייה”. אך דיל הוסיף כי ישנם לא מעט ספקים שהעירייה חייבת להם כספים רבים והביע דאגה מהגירעון השוטף.

מלול השיב לדיל ” היתה הקטנה של 20 מיליון שקל”.

הפצצה של מלול שהשתיקה את כולם! 

ראש העיר רחמים מלול גילה במהלך הישיבה שהעירייה זכתה “לאור תביעה שלנו מול מכון ויצמן על מספר נושאים כמו היטלים שונים בסלילה, מים וכו’ צפויה הכנסה לעיריית רחובות ממכון ויצמן, תרצו או לא תרצו, של 115 עשר מיליון שקל, זכינו בבית משפט המחוזי ותאמינו לי שאני יותר מחושב מכם. הערעור שהם הגישו לעליון, יהיה קשה מאוד לבטל את החלטת המחוזי”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן