כאוס בשכונה! תושבי קרית משה מעלים טענות קשות נגד ראש המנהלת אור גולדפרב

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
ראש המנהלת בשכונה אור גולדפרב

כאוס בשכונה: ביקורת קשה מצד תושבי שכונת קרית משה כלפי אור גולדפרב מנהלת המינהלת של התחדשות עירוני בשכונה. התושבים "היא לא תאיים עלינו ולא תחייב אותנו בשום קורס בעל כורחנו".מעיריי מ רחובות נמסר בתגובה"הטענות אינן נכונות.  מינהלת התחדשות עירונית קריית משה היא גוף המלווה את תושבי השכונה ומעניק שירות, ייעוץ והדרכה לתושבים"

תושבי שכונת קרית משה נתקלו במכשולים שלטענתם מנסה לכפות עליהם ראש המנהלת אור גולדפרב. אחד התושבים אמר לרחובות ניוז "היא מחייבת אותנו להירשם לקורס של פינוי בינוי,  בניינים שלא נרשמו לקורס וכבר שכרו באופן פרטי עורכי דין קיבלו יחס משפיל ומבזה לכאורה מצדה מלווה באיומים שלא נקבל מהמנהלת שום ליווי ועזרה".

תושבת מהשכונה הוסיפה " היינו בהלם מהיחס של אור,  אך בשניות ממנהלת נחמדה הפכה לכוחנית עם חוסר יחס וכבוד, מאוד מאכזב אותנו שזו ההתנהלות לפרוייקט כה חשוב לתושבים שצריכים שילוו אותם מנהלים עם רגש".

 

נוסף לבעיות התושבים בנושא ההתחדשות העירונית, הבוקר אירעה תקרית מביכה נוספת לראש המנהלת.
לטענתם הודיעה אור בימים האחרונים להורי גני הילדים ומתפללי בית הכנסת הסמוך למשרדי המנהלת שבימים הקרובים היא תפעל להקמת פינות ישיבה ודשא סינטטי וככל הנראה באופן טבעי זה יבוא על חשבון החניות.

אחד התושבים סיפר לרחובות ניוז "אנחנו לא סתם כועסים, הרי דקה הליכה מכאן יש פארק עם מדשאות מסודרות וספסלים, אז למה להפריע לנו? לגברת הזו אין טיפה של רגש!  היא שוכחת שהיא בסה"כ אורחת כאן, הביאו לה קראוון שממש תקוע ולא יפה והיא עוד באה באיומים!.  זה שהיא גרה בארמון פאר בשיכון סלע שיהיה לה לבריאות, אנחנו לא הצקנו לה אז הצפייה שהיא גם לא תציק לנו. אנחנו לא אזרחים סוג ב! ".

מהעירייה נמסר: תגובת עיריית רחובות.

"הטענות אינן נכונות.  מינהלת התחדשות עירונית קריית משה היא גוף המלווה את תושבי השכונה ומעניק שירות, ייעוץ והדרכה לתושבים שמעוניינים בכך. המינהלת לא מחייבת אף גורם בשכונה לעבור קורס או לקבל שירות כלשהו. יחד עם זאת, גורמים שהתקדמו ביוזמתם ובחרו אנשי מקצוע ללא ליווי המינהלת, לא יוכלו לקבל חלק מהשירותים מחשש למתן לגיטימציה במצבים בהם עלולים להיות ניגודי עניינים או שיקולים זרים".

באשר לתקרית בחניה הגיבה העירייה:

"לגבי החניה, ראש המינהלת אור גולדפרב פנתה לבעלת מכונית שחסמה את הכניסה למשרד המינהלת בבקשה להזזת רכבה. אנחנו מאחלים לכלל תושבי השכונה הצלחה רבה בהמשך הדרך לשינוי והתחדשות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *