כבוד נוסף לעיר רחובות: מקום שני ושלישי באליפות אירופה

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הישג חסר תקדים לנבחרת ישראל באליפות אירופה שתי מדליות- עד גיל 23 מלקמו יצחק פטנה ו- שון נדורג'ין

(צילום מועדון ההאבקות)

גמר צמוד, יצחק הפסיד 5:3 וזכה במקום השני באליפות וזכה במדליית הכסף. יצחק הפסיד 5:3 למתאבק איזרי, שבמו אלוף העולם לנוער של שנת 2021.

 

בקרב שני גבר על אלוף אקראינה, הקרב היה צמוד ומתוח אך בסופו של דבר, יצחק עשה תרגיל יפה של 4 נקודות וסיים את הקרב בניצחון גדול ועלה לגמר.

 

שון נדורג'ין בשמינית הגמר הפסיד למתאבק מגיאורגיה  (אלוף אירופה מכהן), בבית תנחומים ניצח ניצחון טכני את המתאבק האוקראיני, ובקרב על מקום שלישי ניצח בקרב צמוד ומותח עצבים את אלוף ארמניה, כאשר עשה ניקוד בסיום הקרב וזכה במדליית ארד. יצחק מלקמו פטנה- משקל 60 ק"ג, שון נדורג'ין- משקל 67 ק"ג. מועדון קידום האבקות רחובות הוסיף שתי מדליות להאבקות הישראלית.

חדשות רחובות - רועי שרעבי - רחובות ניוז
חדשות רחובות – רועי שרעבי – רחובות ניוז

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט בעירייה, רועי שרעבי: "המאמן אריאל צמקינד והמתאבקים מלקמו ושון הביאו כבוד גדול לעיר, ואנו מאוד גאים בהם!".

חדשות רחובות - אייל פרנקל צילום רמי זרנגר - רחובות ניוז
אייל פרנקל צילום רמי זרנגר 

מנכ"ל החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, אייל פרנקל: "החברה העירונית גאה במתאבקים ובמועדון ההיאבקות על ההישגים האדירים בתחרויות בינלאומיות ומקומיות, שמפתיעים אותנו לטובה בכל פעם מחדש. המשיכו להתמיד ולהצליח, יישר כוח!".

 

דורון שמחי

מנהל אגף הספורט בחברה העירונית, דורון שמחי: "אני מברך את הספורטאים מלקמו פטנה ושון נדורג'ין על ההישג האדיר! ברכות למאמן אריאל צימקינד שמשקיע מוביל את מתאבקים להצלחה בטוחה. גאה במועדון, עלו והצליחו!"
צילום: אריאל צימקינד

מועדון ההאבקות רחובות נוסד בשנת 1990 והוא פועל ברחוב הנביאים 8 ומנוהל באמצעות אגף הספורט בחברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש.

 

 

תגובות

דילוג לתוכן