כוננית הרווחה אינה עונה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אלימות כנגד נשים.תמונת אילוסטרציה

לילה מורט עצבים עבר על משטרת רחובות והמוקד העירוני לאחר ניסיונות טלפונים שכשלו לאתר את כוננית הרווחה – בזמן שאישה  מסתתרת בממ”ד  הביעה נכונות  לעבור למקלט לנשים מוכות . זאת בשל  חששותיה מפני אלימות מצד בעלה המכה.

אמש(שני) בשעה 03:00 לפנות בוקר  התקשרה אשה למוקד 100 של המשטרה והזעיקה את השוטרים לדירתם שבשכונת שעריים לאחר שטענה בפני היומנאי ,כי בעלה נוהג באלימות קשה כלפיה.                                                  שוטרי תחנת משטרה רחובות  הגיעו בזריזות לזירה ומצאו בתוך הדירה את האישה מסתתרת בממ”ד הביתי ואת הבעל החשוד (35) יושב בסלון הבית כשהוא שיכור ומעשן סיגריה.

האישה המפוחדת שפניה דממו ביקשה מהשוטרים מקלט,מחסה והביעה חשש גדול לשוב אל דירתם. המשטרה והמוקד העירוני החלו בניסיונות להשיג  את כוננית הרווחה של עירייה רחובות, אך רק כעבור כשלוש שעות שנראו כמו נצח הצליחו לאתרה . גורם שמעורה בפרטים ” זו לא הפעם הראשונה שכונני הרווחה לא עונים לנו במיידי, אלה דקות ולעיתים שעות מורטות עצבים ובכל הזמן הזה האישה לידינו רועדת מפחד. בעירייה חייבים לעשות רענון נהלים ולהמחיש לעובדי הרווחה שמדובר בחיי אדם”.

סנגורו, עו”ד אבי אלפסי טען כי מדובר באדם ללא עבר פלילי, בשנת 2003 הוא נפצע בשירותו הצבאי פגיעה מוחית קשה בעת תאונת צניחה ומאז הוא מוכר כנכה צה”ל ובשל כך הוא לא עובד. הבעל המכה אמר בדיון ” אני רוצה לבקש מאישתי סליחה, אני אוהב אותה, מה שהיה זה לא בכוונה, זה לא בשליטה שלי כי אני מטופל פסיכיאטרי”. השופט גיא אבנון אבנון החליט להאריך את מעצרו עד יום רביעי בכפוף לבדיקה וחוות דעת פסיכיאטרית.

תגובת עיריית רחובות ”

הכוננות במחלקת הרווחה נמשכת עד השעה אחת לפנות בוקר בלבד.

עם זאת על פי המידע שבידינו הבעל כבר נעצר על ידי המשטרה בשעה זו.

הנושא נמצא בטיפול משטרתי בתיאום עם מחלקת הרווחה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן