כך הפכה חורשת הצופים לזירה פוליטית ומי ריגש את רחמים מלול

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: איך קרה שחורשת הצופים הפכה לזירה פוליטית ומי ריגש את רחמים מלול

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

ראשון: ראש העיר רחובות רחמים מלול, ממלא מקומו זהר בלום וצמרת העירייה, הגיעו להשתתף בברית לנכדו של מחזיק תיק הכספים חבר המועצה פנחס הומינר. הברית נערכה בביתו של האדמו"ר מקרעטשניף שגם היה הסנדק.

רחמים מלול, זהר בלום ופנחס הומינר בברית

 

ראשון: שתי תלמידות מקסימות מרחובות, עלמה בת 9 וחצי ואחותה דריה בת 6 וחצי, הפתיעו את הראיס רחמים מלול, והגיעו ללשכתו עם עוגת יום הולדת מיוחדת לרגל יום הולדתו ה-77. לא ברור מי התרגש יותר, האחיות המפתיעות או מלול שהתרגש עד דמעות. נסכם: שיהיה המון מזל טוב.

רחמים מלול עם האחיות עלמה ודריה בלשכתו

 

ראשון: בזמן שסגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר עו"ד יניב מרקוביץ מבלה בירח דבש עם אישתו רונה, תומכיו של מחזיק תיק חזות העיר הביעו תסכול על כך שמועמדים בולטים לראשות העיר, זהר בלום ומתן דיל עסקו השבוע בניקיון חורשת הצופים. בלום כזכור יזם מבצע ניקיון של החורשה עם חניכי שבט יאיר, ומתן דיל פרסם סרטון עם פעילים שבו הוא מתייחס לעבודות הנדרשות לשימור החורשה.

המועמדים לראשות העיר בחורשת הצופים

 

שני: השבוע נצפתה חברת מועצת העיר רחובות איטל בציר אלשיך, פותחת את היום בבית הקפה בשכונתה רחובות המדע, כשלצידה לא אחר מאשר הרב מייקי גולדשטיין, שהיה עד לאחרונה הרב של הקהילה הקונסרטיבית ״עדת שלום עמנואל״ ברחובות. מדי פעם בפעם ניגשו תושבים מהסביבה לומר להם שלום ואחרים עצרו כדי להתחבק עם חברת המועצה, את הסוף אתם מכירים, הרב מייקי ברך את אלשיך בהתמודדותה למועצת העיר. בהצלחה לכולם.

איטל בציר אלשיך והרב מייקי גולדשטיין

 

שלישי: בעקבות כותרת הכתבה שפורסמה בחדשות רחובות ניוז "המועמד לראשות העיר מתן דיל מתפטר", זאת כזכור בנוגע לתפקידו הנוסף של דיל כיו"ר הוועדה המרחבית הראל, קיבל דיל טלפונים מתושבים מודאגים שקראו רק את הכותרת. דיל השיב: "חברים אני כאן, התפטרתי מתפקידי הנוסף כדי שכל כולי אהיה כאן ממוקד מטרה לראשות העיר למענכם".

עו"ד מתן דיל

רביעי: חברת מועצת העיר רחובות אוה גור המחזיקה בתיק מעמד האישה, רשמה שבוע מוצלח מאוד. בערב רביעי זכתה גור וחברותיה מקבוצת ניצני המדע בטורניר מאמאנט במקום הראשון בעיר, קבוצתה תייצג את רחובות במשחקי החוץ בליגה הארצית. ביום חמישי השתתפה גור במשחק האחרון של כדורסל נשים באולם בית ספר אמית, היה זה המשחק האחרון והמשמעותי בליגה הארצית שהסתיים בתוצאה מדהימה – 77-44.

אוה גור עם הקבוצות הזוכות

 

רביעי: מזל טוב למנהל אגף הספורט בחברה העירונית רחובות, דורון שמחי, שחגג 68 אביבים. נאחל לו בריאות, נחת, הצלחה ואושר.

דורון שמחי

 

חמישי: זמר העשור הרחובותי אייל גולן הגיע לבלות במועדון הקמינו ברחובות, יחד עם בנו ליאם, מנהלו דדי חנדלה והזמרת המצליחה עדן בן זקן. הסיבה – יום הולדת לרחובותית עדי שמעון שחגגה 22 אביבים.

אייל גולן, עדי שמעון ועדן בן זקן, בקמינו. צילום מסך אינסטגרם

 

חמישי: בחירות בהילוך גבוה. המועמד לראשות עיר זהר בלום, אירח השבוע את ח״כ מאיר כהן לשיחה צפופה בהשתתפות מנהל הקמפיין ישי דובדבני. השלושה דנו במציאות החדשה המעידה על זינוק חד של זהר בלום בחודש האחרון מרגע שהכריז על מועמדותו והמאבק המאוד צמוד מול מתן דיל על ראשות העיר.

זהר בלום ומאיר כהן

 

חמישי: סגן ראש העיר רחובות אמיתי כהן סייר עם מזכ"ל תנועת בני עקיבא יגאל קליין בסניפי התנועה שברחבי העיר רחובות. במהלך הסיור סיפר קליין לכהן שהוא זוכר אותו מתקופת היסודי בהיותם תלמידים בירושלים, כהן התפעל מזכרונו והשניים ללא קשר, סיכמו להמשיך לעבוד יחד בשיתוף פעולה למען הנוער.

חדשות רחובות - אמיתי כהן - רחובות ניוז
חדשות רחובות – אמיתי כהן – רחובות ניוז

 

חמישי: חברת מועצת העיר רחובות נפגשה עם חבר הכנסת זאב אלקין בקפה ביגה בקניון, השניים ניהלו שיחה בנוגע לבחירות המתקרבות למועצת העיר. ולאחר מכן המשיכו שניהם להשתתף בועדת העליה והקליטה שהתכנסה ברחוב סמילנסקי במוזיאון הגבורה. קארין: "כמי שעומדת בראש סניף רחובות מטעם המחנה הממלכתי, אני גאה ביוזמת הקמת המוזיאון עליו נלחמתי רבות ומאמינה שבבחירות הקרובות העשייה שלי במגוון תחומים תמשיך לבוא לידי ביטוי".

קארין ברגינסקי וזאב אלקין

 

שישי: מנכ״ל חוויות גולן ביטון, פינה זמן ולמרות העומס בעבודה השוטפת, לקח ביטון את כלבת הפודל טוי  המשפחתית לפינוק תספורת וטיפוח מיוחדים.

 

שבת: מזל טוב לחבר מועצת העיר רחובות אביב איטח שחגג 39 אביבים. נאחל לו בריאות, הצלחה ואושר.

חבר המועצה אביב איטח

 

שבת: רגע לפני שהמועמד לראשות העיר רחובות עו"ד יניב מרקוביץ', חוזר מירח הדבש עם רעייתו רונה למלחמות של רחובות. נצפה הזוג מבלה באורלנדו, בירת השעשועים העולמית בדיסני, יוניברסל ומשם ממשיך הזוג בטיול.

יניב ורונה מרקוביץ' בבירת השעשועים באורלנדו

 

 

תגובות